Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Mit kérjek 18. -ik születésnap...

Mit kérjek 18. -ik születésnapomra és szalagavatómra? Ötleteket kérnék!

Figyelt kérdés
A nagyszüleim és édesanyámék közösen szeretnének venni nekem valamit,mivel dec.8.-án a 18.-ik szülinapom lesz,9.-én meg a szalagavatóm. ékszert kérdezték,de mondtam,hogy ne,mert nem szeretem az ékszereket.max egy gyűrű meg egy fülbevaló és ennyi. mondtam nekik,hogy akkor egy új ágy,de azt mondták,hogy az nem személyes dolog..én meg már poénból mondtam hogy vigyenek el és csináltassanak nekem tetkót :DD , kocsit most nem kapok,hiszen a jogsimat ők állták,és azt el sem fogadnám,de konkrétan ötletem sincs,eddig mindig ruhákat kértem,de most azt ugysem kapnék:D
2011. nov. 17. 17:38
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha egy asztalossal rakattok össze egy ágyat az is lehet egy személyes dolog. Én nekem úgy volt hogy amikor nagyobb ágyat kértem akkor apámmal lerajzoltuk hogy kb milyen legyen meg mindent megterveztünk és egy asztalossal összerakattuk valamint vettünk rá matracot kárpitot csináltunk rá meg minden, az elég személyes dolog én úgy érzem.
2011. nov. 17. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
játékkonzolt, vagy esetleg valamilyen műszaki cikket aminek nagy hasznát veszed. Én 7.-én töltöm majd a 18-at :D
2011. nov. 23. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!