Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Mit süssek az oviban tartandó...

Mit süssek az oviban tartandó szülinapozásra?

Figyelt kérdés
2012. nov. 21. 20:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Sütit.
2012. nov. 21. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Fanta szelet, linzer, zserbó, muffin.
2012. nov. 21. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Mézes kalács figurákat.
2012. nov. 21. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
Szerintem linzert, vagy kekszet, és szív alakú formával szaggasd ki. Aztán ragaszd össze pudinggal és tegyél rá csokimázat és szórócukrot. Szivecskés szórócukorral nagyon kis cukin néznek ki.
2012. nov. 21. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Először is kérdezd meg, be lehet- e vinni saját készítésű sütit. Én úgy jártam, hogy a bölcsibe nem vihettem be, csak a boltit. Azóta tudom, hogy a bölcsikbe nem veszik be a házit, legalábbis ebben a városban nem. Oviról nincsenek infóim, de biztos ami biztos, kérdezz rá. Én egyébként muffint sütöttem volna.
2012. nov. 21. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Kekszroládot
2012. nov. 21. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Nálunk sem lehet sütit vinni, a gyümölcssalátának viszont nagyon örült mindenki!!!
2012. nov. 22. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is úgy tudom, hogy az ovikba, bölcsikbe nem lehet házilag készített sütiket vinni, csak boltit bontatlan csomagolásban.
2012. nov. 22. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nálunk az oviba lehet vinni házi sütit is.

De biztos ami biztos,előtte kérdezd meg az óvónőket hogy lehet-e egyáltalán vinni saját készítésű sütit.

Ha lehet,akkor én is csak hasonlókat tudok ajánlani: muffin,zserbó,marika szelet vagy egy ilyen: [link]

Én úgy szoktam csinálni,hogy általában többfélét sütök és azokat pici (kb. 5x5 cm) kockákra vágom,így tudnak válogatni hogy kinek mi ízlik.

2012. nov. 22. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Én a helyedben gyümölcstörtét sütnék. A gyümölcsöket a legtöbb gyerek szereti és finom is :)
2012. nov. 22. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!