Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Hogyan kezdjek neki? Pohárkösz...

Hogyan kezdjek neki? Pohárköszöntőt kell mondanom.

Figyelt kérdés
A nagymamámnak vasárnap lesz a 60. születésnapja, és pohárköszöntőt kell mondanom. De semmi ötletem nincsen, valami humorosat akarok de semmi nem jut az eszembe. Értelmes válaszokat várok.18/L
2012. nov. 22. 14:48
 1/1 anonim válasza:
Nagyon sok függ a családi körülményektől, így nehéz konkrét ötletet adni neked. Mindenképpen belevennék olyan dolgokat, melyek poénosak esetleg egy olyan családtaggal kapcsolatosan, akit hozzá lehet kapcsolni valahogy nagyid születésnapjához. Ha néhol (vagy végig esetleg) rímeket faragsz a sorok végén, még poénosabban sülhet el a dolog. :D Leírom, hogy én mit mondtam kb az én nagymamámnak: (így most hirtelen a következők jutottak az eszembe a korábbi köszöntőmből:) "Emeljük poharunkat drága nagymamámra 60. születésnapja alkalmából, aki 60 évéből sikeresen kibírt nagyapámmal 40 évet, amellett hogy 3 kis gézengúzt is felnevelt mellette. Sok boldogságot kívánunk neki, és legalább még ugyan ennyi évet, Ezúton átadnánk néked eme remek képet! Boldog születésnapot!" (És átadtam neki egy keretbe foglalt képet a családról :) Ehhez hasonlót alkottam valamelyik éven, kicsit bővebben, de a lényeg ilyesmi volt. Tetszett mindenkinek, jókat röhögtek rajta :D Csak nagyapám jegyezte meg viccesen, hogy "Várjál, fiam, jössz te még az én portámra...:D" :D Erre még jobban röhögött mindenki :D Ez csak egy példa, nem kell hozzá ragaszkodni, de talán kiinduló pontnak nem olyan rossz. Sok sikert kívánok hozzá :) 23/F
2012. nov. 22. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!