Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Szoktál bulit szervezni...

Szoktál bulit szervezni szeretteid születésnapjára?

Figyelt kérdés
Ha igen, kinek, mekkorát?
2012. nov. 28. 21:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem. Mi nem vagyunk bulizós fajták. A szüleim mondjuk össze szokták hívni a barátokat egy összevont szülinapra, de az nem mondható bulinak. Főzés, sütögetés, beszélgetés, minimális alkohol. Én sem szerveztem még se barátnőknek se a páromnak. Nem szeretik a meglepetéseket, ha meg úgyis tudnak a buliról, jobb, ha mindenki magának intézi.
2012. nov. 28. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És kisgyereknek, zsúrt? Ha igen, kb. hány éves kortol érdemes?
2012. nov. 28. 21:21
 3/5 anonim ***** válasza:
1. vagyok. Nekem nincs gyerekem, az én gyerekkoromról tudok csak nyilatkozni. Nekem nem volt zsúrom, de azért, mert nem igényeltem. Voltam kisgyerekként ilyen szülinapi bulin, nem volt rossz, de nekem nem kellett sosem.
2012. nov. 28. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem kisgyerekeknél akkor mikor már befejezte vagy majdnem kijárta az első osztályt, jobban vannak barátai. Én másodikos koromban voltam zsúron, piszok jól éreztem magam, pedig csak torta volt, sütik, halk zene egy panelban, télen. De a társaság miatt semmi nem hiányzott, rengeteg játékot játszottunk, pl szólánc mikor a gyerek az egyik végén belesúg 1 szót a mellette álló társáéba és ezt így végig kell súgni, és az utolsónak a hallott szót hangosan kimondania. Fetrengtünk rendesen, mert abszolút még csak hasonló szó se alakult ki a "vonal" túlvégén. Volt olyan is, h egy ütemet kopogtunk az előttünk álló hátába és ezt így végig kellett kopogni és itt se az a dallam jött ki, mint ami valójában elindult. :D
2012. nov. 28. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ja igen és ezek a zsúrok általános alsóban voltak, szóval 7-8 évesen kb. Utána már nem nagyon, addigra a többiek is "kinőtték".
2012. nov. 28. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!