Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Dec.10-en 30 eves ferfi...

Dec.10-en 30 eves ferfi leszek. Hogy unnepeljem?

Figyelt kérdés
szuleim tavol vannak.en kijevban elek. van ket olyan kozombos baratnom, de a baratnom nem szeretne oket latni. a baratnommel meg jo unalmas lessz. ajandekkal nem lep meg mert en tartom el. azaz ha meglepit akarok akkor az is az en penzem. amugyt en sem szeretnek latni senkit enapon. otthon ulos tipus vagyok. es a keretek kozt amugy is elottunk a karacsony. meg az uj ev. szoval se penz se segitseg se tarsasag. jo nagy gagyi az egesz. de kotel pisztoly meg 16. emelet ajanlasokat is elutasitanam)))))) rajta Magyarok._)))))))))))))
2012. dec. 9. 19:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Én 30 évesen éppen váltam, akkor lettem munkanélküli és borzasztó szerencsétlennek éreztem magam. azóta eltelt még 11 év, és mára minden szép és jó. :) Szóval sok boldogságot és kitartást a szebb jövőig. :)
2012. dec. 9. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

"ajandekkal nem lep meg mert en tartom el."

Attól még főzhet/süthet valami finomat amivel meglephet, ne légy ilyen brúlátó! Örülj, hogy legalább ő van neked. Töltsetek el egy romantikus estét otthon.

2012. dec. 9. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Miért nem szeretné látni a barátaidat? és te miért nem szeretnéd látni őket? Ők biztosan szeretnének ünnepelni, ez egy napra a barátnőd igazán elviselhetné őket, hisz ez a nap a te napod lesz :) (előre is Boldog Születésnapot Kívánok)
2012. dec. 9. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Postázz nekem egy matrjoska babát,legalább én boldog leszek :D Boldog szülinapot :)
2012. dec. 9. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha nem tölt el örömmel ez a nap, akkor válassz helyette egy másikat, és töltsd el úgy, ahogy szeretnéd. Mivel nincs pénzed, és odakint hideg van, ezért nehéz a dolgod. Én azt szoktam csinálni télen, hogy (lehet vicces) a macskáimmal lemegyek sétálni, veszek sört , bemegyek egy plázába, bambulok, ha úgy hozza a sors , akkor flörtölök, vagy beszélgetek.És nem hagyom, hogy basztassanak. Csak az történhet meg, ami jólesik.

Vagy ünnepeld meg azzal, hogy végiggondolod az életedet, és ha nem tetszik, akkor felforgatod és megváltoztatod azt, nem pedig keseregsz egyet és lehúzod a következő 60 évet ugyanúgy.

2012. dec. 10. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
jok vagytok)))))a matruska babat megkaphatod))) a plaza bambulas is jo))) az elsonek is sok sikert a tovabbiakban is.))) amugy ejjel babaxott a kedvesem meghivta engedelyem ellenere a baratnojet. nalunk alutt. jol kiorditoztam magam. ma takaritok es ugy csinalok mintha az egesz vilgra merges lennek. probalnak koszonteni. en meg csak vagy orditozok vagy egy szot sem szolok)
2012. dec. 10. 11:51
 7/7 Quorra válasza:
Kérj egy magyar helyesírási szótárat.
2012. dec. 26. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!