Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Utalom a karacsonyt meg a...

Utalom a karacsonyt meg a szilvesztert, mert maganyos leszek. Mas is van igy?

Figyelt kérdés
Mar most rettegek, hogy milyen sz.r lesz. Mindenki a kis csaladjaval, baratjaval, baratnojevel, en meg kilogok a sorbol. Mit tehetnek, hogy ez ne igy legyen? Mas van meg igy ezzel rajtam kivul?
2012. okt. 28. 12:45
1 2
 1/16 anonim válasza:
Hát neked senkid sincs akihez mehetsz?
2012. okt. 28. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Az nem kifejezés. Mondjuk én mindig magányos vagyok, nekem ezek is ugyanolyan napok, mint a többi.
2012. okt. 28. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
Ismerem az érzést! :(
2012. okt. 28. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
én is így vagyok.
2012. okt. 28. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
100%
Egek! Ilyen pesszimistán felfogni... ráadásul még 2 hónap! Fiú vagy vagy lány?
2012. okt. 28. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
A Szilvesztert még megértem, nekem az a kedvenc ünnepem, de a karácsonyból sok mindent ki lehet hozni, még egyedül is. Veszel magadnak ajándékot, oké kicsit személytelen a dolog, de attól még megoldható. Díszítesz fát meg főzöl, sütsz magadnak. Találd fel magad. Nézel klassz filmeket, eszel sok szaloncukrot vagy beiglit és kész. Nem szabad ilyen pesszimistán felfogni. De persze ha csak ülsz és malmozol, akkor ne várd, hogy bármi jót is ki lehet majd belőle hozni.
2012. okt. 28. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Nekem sincs senkim és én is tartok az ünneptől. Tavaly elutaztam vidékre, de ott is furcsán néztek, hogy egyedül vettem ki egy szobát. Viszont kaptam finom kajákat és wellnesseltem, tévéztem. Igaz akkor még volt párom akivel legalább telefonon tudtunk beszélni. Most már ő sincs. Majd kitalálok valamit. Mindenesetre ne ülj otthon, mozdulj ki valamerre.
2012. okt. 28. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Én karácsonykor a családomnál leszek, de nekem is pokol lesz a szilveszterem. Mivel nincsen barátnőm jelenleg így nekem dolgoznom kell szilveszterkor. Sajnos olyan helyen dolgozom ahol őrködni kell éjszakás leszek és egész éjjel abba a rohadt irodaházba fogok rohadni, szerencsére nem egyedül leszek, de emeletenként van beosztva 1 ember és csak óránként hagyhatom el a helyet mert a főnök képes visszanézni a felvételeket! Egy szerencsém van hogy netezhetek közbe mert az megengedett.
2012. okt. 28. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Énnekem sem lesz semmi örömöm benne.

Idén is túl fogom élni.

2012. okt. 28. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
93%
De, ha ilyen sokan vagytok, akiknek egyedül kell ünnepelni, akkor miért nem szerveztek vmit közösen? Akár csak neten keresztül, de ha kiderül, hogy nem laktok egymástól messze, akkor simán lehetne, hogy együtt csaptok vmi bulit. Na mind1.
2012. okt. 28. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!