Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Mit adjak anyukámnak karácsony...

Mit adjak anyukámnak karácsonyra? A kézzel készitett dolgokat kedveli. Ilyen kreativ cuccra gondolok

Figyelt kérdés

#ajándék #KarcsonYi
2012. dec. 16. 11:54
 1/8 anonim válasza:
hát nézzél valamit a neten és csináld meg
2012. dec. 16. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Mennyi idős vagy? Csak azért kérdezem, hogy van e esetleg pénzmagod ahhoz, hogy készíts valamit, az általam javasoltakhoz.

Idén én anyunak házi mogyorókrémet készítek, mert nagyon szereti a Nutellát. Szép csatos üvegbe teszem. De már készítettem neki bonbont, saját készítésű mézeskalács dobozkába tettem. Lehet készíteni maradék gyertyákból újat, tehetsz bele fahéjat, szárított narancs karikát, ánizst, akármit. Szoktam keresztszemezni is, idén sajnos nem jutott időm arra, amit szerettem volna, de lehet hímezni könyvjelzőt, kis képet, vagy bármit.

2012. dec. 16. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
ilyen kézzel készített. 13/L
2012. dec. 17. 20:40
 4/8 anonim válasza:
Hobbyművész boltban 1-2 ezer forintért lehet venni nyers fa ékszeresdobozkát, rekeszekkel meg tükörrel ellátva. Ezt kezelheted, festheted, díszítheted kedved, anyukád ízlése szerint.
2012. dec. 18. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Erre idén már nemnagyon lesz időd, de jövőre készíthetsz gobelin-t. Rövidáru, méteráru, ill. hobbyművész boltokban kapható hozzá minden.
2012. dec. 18. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Gyöngyfűzés -> pl. nyaklánc vagy szép ékszeróra-szíj.
2012. dec. 18. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Csinálj neki egy képet,(mondjuk a kedvenc virágáról..vagy valami) úgy hogy fűszereket ragasztasz egy kis darab kartonra,majd tedd egy képkeretbe!! :) :)
2012. dec. 21. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Én amikor 13 éves voltam, csináltam neki egy karton táblázatot szépen díszítve kagylókkal, gyöngyökkel. A táblázat aljára letéphető fecniket tettem amikre mást-mást írtam rá, mint például porszívózás, felmosás, ablaktörlés ésatöbbi.. Teljesen magától értetődő, hogy ha letép egyet és neked adja akkor azt te köteles vagy teljesíteni.
2012. dec. 22. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!