Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Milyen karácsonyi ajándékot...

Milyen karácsonyi ajándékot válasszak az anyukámnak karácsonyra erről az oldalról? Sürgős!

Figyelt kérdés

Sziasztok! :)

Összesen 6 ezer forintom van rá.

Szóval kell figyelni az árat és a postaköltséget is.

Napok óta lesem, de nem találok semmit, és kezdek kifogyni az időből, már úgy bepánikoltam, hogy elsírtam magam. :C

Az oldal: [link]


Szereti a jó kis kényeztető fürdőket, de mind amit láttam, olyan kis semmilyen, és kevéske volt.

Szereti a noteszeket és a tollakat.

A táskákat is.

Szereti a krémeket is, de egy kis krémet keveslek. Az a baj, hogy túl sokat akarok neki adni, kevés pénzből. :(:


Ezt találtam:

[link] dorr-db-160-digitalis-kepkeret-1-5-digitalis-kepkeret-1531979442

Mivel imádja a családját, gondoltam töltök rá neki képeket, és tökéletes lesz. De nem tudom... Meg amúgy is apukám egy igazi digitális képkeretet vett, szóval ez kilőve...


Kérlek a KISZÁLLÍTÁSI IDŐT is nézzétek, maximum 5 munkanap legyen, mert különben nem fog megérkezni karácsonyra... Leginkább 1-3 munkanap lenne egyébként jó.


Iszinyatosan hálás lennék, ha kisegítenétek ebben a nagyon nehéz helyzetben, mert abszolút tanácstalan vagyok. Azt hittem ismerem őt, de most mégsem tudom, hogy minek örülne. Ti mit vennétek? Nektek mi tetszene?

Köszönöm szépen,14/l



2012. dec. 13. 20:31
 1/5 A kérdező kommentje:

Ui.: Ékszereket is szereti.


Ha valaki azt mondja, hogy nem kell ajándék, arra nem vagyok kíváncsi! Anyukám is nyilván ezt vallja, de engem nem érdekel, venni akarok neki. És persze készíteni is fogok valamit, de előtte venni szeretnék. Köszönöm.

2012. dec. 13. 20:33
 2/5 anonim ***** válasza:
Miért ragaszkodsz annyira ehhez az oldalhoz? Amiket leírtál, mindet meg lehet találni a boltokban, és ott még kiszállítási díj és idő sincs.
2012. dec. 13. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

egy határidőnapló 2013-ra:


[link]


mellé egy szép névreszóló tollal,bár ezt nem feltétlen kell internetről, eddig tartasz kb 3 ezer ft-nál,

mellé meg egy ilyet,ilyennel én is megleptem magam,igazán hasznos mert semmit nem találtam meg a táskámban soha:)


[link]


ennyi az én ötletem..

2012. dec. 13. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi az ötleteket!

Az a baj, hogy én vidéki vagyok... És itt nem lehet kapni szinte semmit. Múlt héten mentem Pestre, de akkor még nem volt pénzem. Karácsony 11 nap múlva lesz, én meg nem bírok kijutni nagyvárosba. Meg ha tegyük fel, valahogy, valakivel (??) kijutnék, az útiköltségre elmenne az összes pénzem. :'D

2012. dec. 13. 20:51
 5/5 anonim válasza:
100%
Én sem értem miért ragaszkodsz az oldalhoz. Olyat tudnék esetleg ajánlani, hogy lehet csináltatni aranyos hógömböt, amibe belerakathatsz valami családi képet. Fotógömbnek hívják azt hiszem. Ha tetszik, neten nézz szét hol mennyiért árulják, max kb 3000 lehet kiszállítással. Szerintem aranyos kis ajándék lenne karácsonyra. Illetve ha akarsz akkor mellé vehetnél neki valamit még. Krémet, tollat, noteszt stb.
2012. dec. 13. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!