Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Mita kaptál/kértél 20. születé...

Mita kaptál/kértél 20. születésnapodra?

Figyelt kérdés
2012. dec. 16. 13:48
 1/2 anonim ***** válasza:

én csak ősszel töltöm a 20at, de egy egybevont névnapi-szülinapi-karácsonyi laptop lesz szerintem, persze úgy hogy én is beleadok. de már muszáj, a mostani már 4 éves és fizikailag kezd szétesni. szeretem nagyon, csak többe kerülne helyrerakni, új töltőt, aksit, ventilátort szerezni bele, mint újat venni. suli miatt meg muszáj hogy legyen, nem tudnék nélküle tanulni.

19L

2012. dec. 16. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Én most nyáron töltöttem. Komplett fogorvosi kezelést kértem. Mármint, hogy rakják rendbe ha találnak valamit. Nem volt különösebben semmire sem szükségem, így arra gondoltam, hogy ha esetleg van egy kis kezdeti probléma, akkor azt most csinálják meg. Szerencsére semmi komoly nem volt.:)
2012. dec. 16. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!