Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondolnál ha a párod egy...

Mit gondolnál ha a párod egy eljegyzési gyűrűt árulna, de te még nem kaptál volna?

Figyelt kérdés
Én a lány, ő a fiú. Szóval 4 éve vagyunk együtt, régen nagyon sokat mondta hogy majd lesznek gyerekeink, milyen gyűrűk tetszenek neki, vagyis utalt rá, hogy velem tervez. Mostanában azt mondta, nem tudja, szeretne-e családot, mert jó ez így. Én mondtam, hogy én biztos családot akarok, ő azt mondta, nem tudja, talán 2-3 éven belül meg tudja mondani. Mondtam, annyit azért nem várnék arra, hogy kiderüljön egyáltalán akar-e családot. Szakítani nem akar, mert ő azért szeret. Véletlenül megtudtam egy ismerőstől, hogy a párom árul egy jegygyűrűt. Pont olyat, amit régen beszéltünk, mert csak szolídat hordanék, allergiám is van, így az anyaga is utal rá, illetve az én méretem (tudja az ujjméretem). És most nem tudom mit gondoljak, talán régen megkért volna, de már tuti nem akar soha.... normál esetben nem érdekelne, most nem kér meg, mert a kapcsolatunk egy hullámvölgyben van, csak így olyan, mintha ő úgy gondolná, már nem is lesz olyan jó, hogy komolyabban gondolja. Rákérdezni nem merek, akkor kiderülne, hogy az az ismerős mondta el.
2012. nov. 22. 11:05
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
75%
ennek már vége, nyugodj bele, rúgd ki te mielőtt ő tenné
2012. nov. 22. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
89%
Hát pedig egyenesen rákérdezni még mindig jobb, mint emészteni magadat ezen meg elméleteket gyártani.
2012. nov. 22. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
53%
Vagy hirtelen pénzre van szüksége és most ha hullámvölgybe vagytok akkor mit vársz?
2012. nov. 22. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem jól gondolod, ennyi véletlen nincs. Valószínűleg meggondolta magát, fél elköteleződni, de ahhoz is gyáva, hogy ezt közölje veled.
2012. nov. 22. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
68%

Nagyon úgy néz ki, hogy a neked szánt gyűrűt árulja, különben nem titokban csinálná. Szerintem a legtöbb férfi amint megérzi, hogy be akarják "zárni", házasság, gyerek, gürizés élete végéig, azonnal bepánikol. Más dolog álmodozni, tervezgetni és más dolog meg is csinálni.

Lehet ő még nem érett arra, hogy családotok legyen, éppen ezért nem is szabad beleerőltetni, mert rosszul sül el.

Ha ennyire nem egyeznek a jövőbeli terveitek, akkor szerintem jobb külön utakon folytatni.

2012. nov. 22. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
53%
Pedig ezt csak tőle tudhatod meg.
2012. nov. 22. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem sem lehet véletlen. Biztos beparázott vagy elmúlt nála a szerelem és azt gondolja, hogy akkor így már nem is működhet igazán a kapcsolat. Ülj le vele beszélni, tisztázzátok a dolgokat.
2012. nov. 22. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
39%
A pasik nem gondolkodnak olyan hosszú távra, mint mi nők. Talán el akart jegyezni, de te magad mondtad hogy hullámvölgyben vagytok, így érthető hogy ezen a téren elbizonytalanodott. De attól még megeshet hogy majd megint úgy fogja érezni hogy eljegyezne, akkor vesz majd egy másik gyűrűt és kész. Hidd el, ez csak a jelen helyzetnek szól, az hogy a jövőre nézve milyen lehetőségeitek vannak, arra a pasi bele sem gondol, csak te.
2012. nov. 22. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
52%
Négy év nagyon hosszú idő. Ennyit nem szabad együtt élni senkivel esküvő nélkül. Csak egy példa: ha vennél egy szép táskát, de egy vagyonba kerül nem biztos, hogy megvennéd. De ha ezt ajándékba kapod, bizonyosan elfogadnád. A párodnak most te vagy az "ajándék", de "megvenni egy életre" nem akar. Így is - úgy is megkapja tőled, amit akar. Szerintem egyáltalán nem akar házasodni. Nincs már motívációja. A család lehetősége meg inkább megrémiszti.
2012. nov. 22. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
38%

Gondolom, hogy eltervezte, hogy megkéri a kezedet.

Megvásárolta a gyűrűket, és tartogatta a nagy napra.

Te valami olyant csináltál (pl. megcsaltad), hogy már nem akar elvenni.


Valami oka van annak a "hullámvölgynek" is?!!

Nem??

2012. nov. 22. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!