Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Mit vegyek/készítsek anyukámnak?

Mit vegyek/készítsek anyukámnak?

Figyelt kérdés
Anyukám 45 éves lesz. Nagyon jó a kapcsolatunk, de már nem jut eszembe semmi ötlet, aminek igazán örülne. Tudom, hogy ti nem is ismeritek, de esetleg leírhatnátok, hogy ti mivel szoktatok ilyenkor kedveskedni, vagy ti minek örülnétek anyukák!:) 15 éves lány vagyok. 2.500Ft.+/-500Ft.-om van. Szóval ha lehet ennél többért ne mondjatok. Köszönöm szépen előrre is a válaszaitokat. :)

2012. dec. 23. 08:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Csinálj neki valami finom vacsorát, vagy desszertet szerintem, itt a neten rengeteg receptet találsz, egészen egyszerű, gyorsan elkészíthetőeket is.
2012. dec. 23. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem leírni, hogy csak január 12.-én lesz a születésnapja, szóval van még 3 hetem, de köszi ez jó ötlet egynek!(: Szerinted desszertnek a Tiramisu jó lenne? Mert az könnyen elkészíthető és nagyon finom.
2012. dec. 23. 11:18
 3/4 anonim válasza:
naptár kicsikori képekkel:) vagy bögre,egér alátét:)
2013. jan. 6. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

én nekem az anyukám most lesz 40 éves.

Én egy családi albumot készítek neki. Vettem egy keménylapú szép simalapú fuzetet és családi képeket ragasztok bele,meg odaírom a képek mellé, hogy mikor, hol lett lekattintva az a bizonyos kép. Jah meg olyan képet is teszek bele, amit kicsit photoshopon átalakítok, stb... Én amúgy 13 éves lány vagyok. Mondjuk egy finom vacsora mellett átadhatod neki.

2013. jan. 7. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!