Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Mit vegyek/készítsek apukámnak?

Mit vegyek/készítsek apukámnak?

Figyelt kérdés
Apu 73 éves lesz, én 16 éves vagyok. 3.-án lesz a születésnapja. Van valakinek valami ötlete? :))

2013. jan. 1. 08:23
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Amit tudod ,hogy szeret: könyv,illatszer,borotva,csoki..stb.

Vagy menjetek el valahova kettesbe apukáddal: színházba,múzeumba,moziba,étterembe.

Saját készítésű ajándékot is készíthetsz neki .

2013. jan. 1. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
eggyetertek Nina .de szerintem ha te keszited az jobb pl.rajzolj neki egy kocsit baratnom 10 evesen ayt csinata 50 eves apukajanak es apukaja nagyon orvendett vagy rajzol akarmit amit szeret .csinahatnal egy kicsi fuyetet kozos emlekeitekkel vagy valami.a szulok mindig jobban szereti ayt az ajandekot mit kezzel csinalunk.vagy egy lap mit kidiszitesz es irja rajta:Boldog szulinapot vagy akarmi mindenkepp orulni fog ha te keszited
2013. jan. 1. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!