Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Mit vegyek a barátom 18....

Mit vegyek a barátom 18. születésnapjára?

Figyelt kérdés

Én erre gondoltam szerintetek jó?

[link] sk/ocelovy-naramok-p-5408. html



2013. jan. 2. 14:33
 1/2 anonim válasza:

Légy egy kicsit kreatívabb :)

Ha már karkötő akkor legyen inkább, egy ízléses ezüst lánc például.

Gondolom, a szerelmedet érted a barátod alatt, ha igen akkor csinálhatnál közös képekből albumot. Ha barát-barát akkor egy jó könyv is megteszi.

Minden esetre sok sikert :)

2013. jan. 4. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Szia !

Elsősorban Boldog új évet szeretnék kívánni. - Amikor ajándékot veszünk két dolgot kell figyelembe venni. 1. Mennyire ismerem a másikat. 2. Szívből kell hogy jöjjön az ajándék bármilyen okból is veszem.

A férfiak többsége nem szereti az ékszert , sokan Nőiesnek tartják vagy homisnak. Ami férfias max. egy karóra vagy egy jegygyűrű. lehet hogy jó megbántod vele.

Írok neked 3 példát a vásárlással kapcsolatban.

1.Amikor még volt családom minden évben a családtagok ugyan azt kapták lehetett az névnap , születésnap, vagy Karácsony. Ennek már egy jó ideje vége. Az ilyenben nincs szeretet. A "SABLON AJÁNDÉK AZ NEM AJÁNDÉK".

2. Tartoztam egy párhónapig az egyik ismerősömnek, és úgy döntöttem ,hogy veszek mellé neki egy kis ajándékot. Mivel nő volt nem virágot,hanem desszertet vettem neki. Nem csak úgy vettem,hogy csak levettem a polcról a boltban , hanem ez miatt 2 hónappal később adtam meg neki a tartozást. Tudtam,hogy mit szeretnék neki venni, és két hónap elteltével ott volt a desszertem a polcon.

3. Most karácsonykor történt. Az egyik ismerősöm, szintén lány vagyis fiatal asszony. Áthívott karácsonyra hozzájuk. Nem mentem üres kézzel. Tudtam hogy lassú a számítógépe,ezért vettem bele memória kártyát. Szívből örült neki.

Ajánlok neked egy két dolgot. Elsősorban tudd meg hogy mit akar, másrészt járt az üzleteket, plázákat, stb..., de nem vele , hanem a barátnőddel, a barátod szülinapjáig.

Ne avasd be a barátod egyik ismerősét sem. Könnyen elárulhatja a szándékodat.

Csak megérzésre vedd meg az ajándékot.

Vigyél bele humort az ajándék átadásba. Ez két dolog miatt fontos 1. fiatalok vagytok, 2. mert a 18. születésnap az mindig felejthetetlen az ember életében. Mire gondolok; pl. Vedd rá, hogy mennyetek be egy SexShopba.- Mond neki akkor kapja meg az ajándékot , ha be megy veled oda. Gyertek ki üres kézzel, és meg fogja kérdezni,hogy hol az ajándék. Kérdezd meg tőle,hogy Én (Te) nem vagyok elég jó ajándék neked ? Ez után bambán fog rád nézni, és mond meg neki,hogy csak vicc volt és otthon megkapja az ajándékot. biztos vagyok benne , hogy türelmetlenül fogja várni hogy oda add neki az ajándékot ezek után, de hogy még fokozd a vágyát, hívd el Őt moziba. Lehetőleg páholyba üljetek. Mivel így már elérted nála a teljes extázist már oda adhatod neki az ajándékodat, mondjuk délután , vagy este "e-program" után.

Remélem tettszett amit írtam.

2013. jan. 4. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!