Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Mit kérjek a 13. születésnapomra?

Mit kérjek a 13. születésnapomra?

Figyelt kérdés

Lány vagyok. Szó szerint meg van mindenem! Nincs szükségem különösebben ruhára sem,persze bennem is meg van az a lányokat fenyegető vásárlás kór,de ha benézek a szekrényemben van mindenem! Szeretek olvasni, fényképezni...

Kérlek,ha valakinek van jó ötlete az írjon!:)



2013. jan. 3. 19:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
72%
Miért kell mindenképpen kérni valamit? Kérj egy finom tortát!
2013. jan. 3. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
72%
Kérj sok sok sört, sok sok alkoholt, sok sok srácot a szülinapodra. emellett kérj egy sp cd-t, két doboz cigit, egy fél disznót, gázpörkölőt, villanyborotvát és viagrát :)
2013. jan. 3. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
57%
Harangkéses élezögépet. Olyanod biztos nincs.
2013. jan. 3. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Vibrátort.
2013. jan. 3. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
80%
Először is tök szép neved van! Másodszor pedig ha minden ruhád és cuccod megvan, akkor esetleg kérhetsz valami olyat, amit "csinálni kell". Mozi, színház, utazás, koncert, tanfolyam stb.
2013. jan. 3. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
75%
Ha tényleg szeretsz olvasni akkor a Szent Johanna Gimi első részét...:)
2013. jan. 3. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Nóri.13 válasza:
75%

Hát, én speciel rollert kértem, mert azzal gyorsabban beérek a suliba mint gyalog.


A helyedben olyan dolgot választanék, ami hasznos, de ha nem tudsz ilyet akkor koncert jegy, mozijegy, vagy ilyesmi.


Vagy egy jó könyvet!

Amiket ajánlok: Szen Johanna Gimi, Éjszakai cirkusz, Iron King.... Rengeteg könyv van!


Én egyszer olyat is csináltam, hogy azt kértem a szüleimtől, hogy "tegyük el későbbre". Nehezen, de beleegyeztek és amikor tényleg kellett valami, azt kértem szülinapomra :')

2013. jan. 4. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem mond meg a szüleidnek, hogy idén meglepetést kérsz, lepjenek meg. Annál jobb ajándék nincs. Én legalábbis így gondolom.
2013. jan. 5. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
73%
Nem tudom milyen könyveket szeretsz de Leiner Laura: Szent Johhanna Gimi című könyvje nagyon jó!
2013. jan. 12. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ne kérj semmit.
2013. jan. 12. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!