Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Mit vennétek leendő anyósotokn...

Mit vennétek leendő anyósotoknak szülinapjára? Ötleteket várok!

Figyelt kérdés
A csoki + virág kombó szerintem túl snassz, szeretnék valami maradandót, mondjuk valami dísztárgyat venni, csak most nincs ötletem. Segítetek? Egyébként szeret mindent, ami kreatív, vagy amivel a lakást lehet díszíteni.

2012. nov. 22. 08:09
 1/4 schocko ***** válasza:
100%
Repülőjegyet Ausztráliába. Csak egy irányba.
2012. nov. 22. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
Gondolom 40-en felül van de nem tudhatom..Ha igen akkor a váza,ajtódísz,falikép,falitányér,poharak,tányérokat ajánlom..Legalább is az én anyukám ezt szokott venni anyósának.Ha igazán dekoratív az anyós :)
2012. nov. 22. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 AB.ka válasza:

Meghívnám kávézgatni és körülnézni. Esetleg segítségét kérhetnéd, hogy mit vegyél a nagynénéd (anyukád... akárki) névnapjára, vagy már előre karácsonyra. Azzal fel tudnád mérni az ízlését. És hogy meglepődne, ha azt kapná, ami nagyon tetszett neki!

Nem biztos, hogy dísztárgy lesz. Lehet, hogy elkotyogja, hogy új kispárnahuzatokat szeretne... terítőt... ilyesmit, ami feldobná a nappalit.

Sminkes, arc- és testápolási termékek is jók lehetnek, ha éppen arra van szüksége. Vagy valami kép. Nagyon figyelj, hogy hol időzik sokat. Lehet, hogy ő is vásárol, ha már ott van.

Én masszás-szalonban beváltható ajándékutalványt is szoktam ajándékozni. Ott választhat, rezgő szolira is felhasználhatja... de akkor igen modernnek kell lennie anyósnak, aki ennek örül. SPA ajándék! Vagy otthoni lábmasszázs-gép... Ebben az esetben álljatok össze többen. (Az ár miatt.) És a leendő férjeddel menj körülnézni.

2012. nov. 22. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm az ötleteket, igazán hasznosak! :) A repülőjegy Ausztráliába egy irányba csak azért nem, mert jó viszonyban vagyunk :) De egyébként mindenkit felpontoztam, még az első válaszolót is, mert megnevettetett :) Valószínűleg a párommal dobjuk rá össze a pénzt, és tegnap volt szerencsém 1-2 dísztárgyat kinézni, így ma délután megvesszük, mert ma van a nagy nap :)
2012. nov. 23. 08:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!