Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Van dekorációs tippetek az...

Van dekorációs tippetek az ajándékomhoz?

Figyelt kérdés
Az anyukám lesz 40 éves és családi albumot készítek. Van valami jó otletetek, hogy hogyan dobhatnám fel? Ez egy sima- keménylapú fuzet amibe képeket teszek, odaírom, hol mikor készultek a képek. De nem azt akarom, hogy személyesebb legyen. Lécci írjatok hamar, surget az ido! Otlet??

2013. jan. 8. 19:00
 1/7 anonim ***** válasza:

Az elejére írj valami szép idézetet.

A képekhez pedig ne csak azt írd,hogy mikor hol készült,hanem legyen a képeknek, valami kis vicces címe, vagy egy kedves mondat hozzá,ami emlékezteti a kép történetére.

Illetve mi úgy csináltuk, hogy évek szerint sorba raktuk a képeket ,és minden oldalra ragasztottunk be egy-két rövid hírt a nagyvilág eseményeiből is.

2013. jan. 8. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ja és az album végén maradt egy két üres oldal, ahova a szülinapi bulin írhattak a vendégek pár kedves sort, jókívánságot.
2013. jan. 8. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
wow ez gyors volt és hasznos koszonom!!!
2013. jan. 8. 19:53
 4/7 anonim ***** válasza:
Adhatnál címet is a könyvnek
2013. jan. 8. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is ilyet csinálok a barátnőmnek szülinapjára, nekem úgy lesz, hogy egy idézet, egy kép :) Mellé kis emlékek is becsatolva, pl kedvenc tea, amit egész télen ittunk, üzenet kinyomtatva, de facebook-szerűen hagyva, mikor kihúzott a gödörből és megköszöntem neki, újságcikk a szülinapja napjáról, stb
2013. jan. 8. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
ez az emlékes dolog nagyon jó otlet, biztos, hogy megfogadom koszonom, de johetnek még az otletek
2013. jan. 9. 18:58
 7/7 A kérdező kommentje:

Már készen van, oda is adtuk neki.

Nagyon orult.

2013. jan. 14. 20:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!