Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Mit lehet venni egy 1 éves...

Mit lehet venni egy 1 éves lánynak születésnapjára?

Figyelt kérdés

2013. jan. 10. 19:24
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
A szüleit kérdezd meg, hogy mi kellene neki. Sok szülő nem szereti, ha minden rokon és ismerős játékokat és ruhákat ad, mert egy idő után már lépni se lehet a sok kacattól a lakásban. Valaki meg pont hogy rászorul ezekre és örül nekik. Szóval őket kérdezd meg, hogy mire van szüksége a gyereknek.
2013. jan. 10. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Már kérdeztem és azt mondták a megszokott szöveget: "nem kell semmit venni"..... De azért köszi a választ :)
2013. jan. 10. 19:51
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát akkor vigyél valami olyat, ami elfogy, olyanra mindig szükség van. Pl. egy tisztasági csomag habfürdővel, babasamponnal, testápolóval stb., és valami kaja a gyereknek, édesség, gyümölcs, stb.
2013. jan. 10. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm a választ :)
2013. jan. 10. 20:03
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is a legpraktikusabbak a fogyóeszközök: popsitörlő, fürdető, bébiétel, hintőpor... főleg, ha tudod, hogy miket használnak. Ha nem tudod, akkor pl. bébiétellel ne próbálkozz, hanem "semlegesebb" dolgokkal.
2013. jan. 10. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
100%

A tisztaságinak én nem örülnék, mert megvan a kedvenc márkánk, és a legjobbak a gyógyszertári noname fürdetők...


Lánynak olyan játék kell, mint pl egy alvós baba/állat aminek nincs nagy szőre, és nem hullik, de kellően puha, és ölelgethető. Ilyenben (katica azt hiszem) már van olyan is ami felhúzhatós és zenél kb 2-3000 Ft).


Azok a játékok is hasznosak, amik csörögnek, zenélnek, gurulnak, forognak. Pl. zenélő telefon, kisautó, stb.


Fa építőkocka is hasznos, ha nem is most, de pár hónap múlva biztos.

2013. jan. 11. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
100%
Ha azt szeretnéd hogy a szülő örüljön akkor pelenka. Ha azt hogy a gyerek, akkor valami énekelő állat. Ha mindkettő, akkor mindkettő.
2013. jan. 12. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
48%
pelenkát+cumit
2013. jan. 13. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 tanárnő válasza:
Zenélős, hangot adós játék, vagy szép evőeszköz-szett?
2013. jan. 15. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!