Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Anyukám most lesz 50. éves...

Anyukám most lesz 50. éves szerintetek mi lenne a legjobb ajándék neki? Csináljak vagy vegyek? De mit?

Figyelt kérdés
Köszönöm a válaszokat! Hülyeségeket kérlek ne írjatok! Köszi :)
2013. jan. 19. 14:14
 1/8 anonim válasza:
Szerintem valamit saját kezüleg készits neki.Annak biztosan nagyon örülne.
2013. jan. 19. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem bírtok leállni ezzel a csinálj valamit dologgal..Nem dedóban vagyunk, meg óvodában, hogy csináljunk valamit saját kezűleg..
2013. jan. 19. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

De igen! Csinálj neki. Én voltam most egy születésnapon, ahol a szerettei csináltak neki egy albumot, amelyikbe a vele készült képeket ragasztották be, hozzáfűzve valami vicces vagy magyarázó szöveget.

Vagy:

De az interneten rendelhetsz egy olyan albumot is, amibe összeszednek különböző újságcikkeket arról a napról, amikor született. Az újságosnál, papírboltban is vannak ilyenek, de azok nagyon gagyik.

2013. jan. 19. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Egyénként én örülnék egy wellnes utazásnak is. :-)
2013. jan. 19. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nekem semmi gondom nincs a saját kezűleg készített dolgokkal!!!Csak megvenni egyszerűbb és praktikusabb....de mit csináljak vagy vegyek??
2013. jan. 19. 15:05
 6/8 A kérdező kommentje:
Névnapjára wellnesezést vettem szóval az kilőve :D
2013. jan. 19. 15:06
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha nem egy parás anyu, tandem ugrás?
2013. jan. 19. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
nem vagyok benne biztos h bevállalná,de nem rossz :D
2013. jan. 19. 15:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!