Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Hova menjünk ( 5 leszünk) a...

Krisztovác Irisz kérdése:

Hova menjünk ( 5 leszünk) a szülinapomon?

Figyelt kérdés
13 éves vagyok. Arra gondoltam hogy elmehetnénk pizzázni! De nem jó! Januárban születtem. Szeretnék egy nagyon jó kis bulit!

2013. jan. 22. 09:14
 1/4 anonim válasza:
Menjetek el bowlingozni!!!! :D
2013. jan. 25. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nagyon jó lenne de nem olyan helyen élünk ahol lehet bowlingozni. Tavaly játékokat csináltunk pl gesztenye keresés a lisztben. Most szeretnék vmi mást!
2013. jan. 26. 10:42
 3/4 anonim válasza:
Menjetek el jégkorcsolyázni! :D az nagyon fain nekem is ez volt a gondom de elmentünk korizni is tök jó "buli" volt ! ;)
2013. jan. 26. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hm... igen, a koripálya és a bowling is jó ötlet,ha van rá lehetőség. Tudnám ajánlani még az uszoda-szauna partit is, oda is lehet csomó jó progit kitalálni, meg lehet vinni előre gyártott szenyákat,sütiket (a fedett helyekre is beengedik az ilyeneket) vaaaaagy csaphatnátok egy vonatos bulit. Én egyszer csináltam. Kinéztek egy nem túl messzi helyet,ahova 1000 ft a vonatjegy, beveszitek magatokat a kabinba, telefonról zenéltek, visztek szenyákat, társast,kártyát aztán mondjuk elmentek a másik város állatkertjébe és haza. Olyan osztálykirándulás feelingje van, szntem jó buli (bár kérdés,hogy a szülők mennyire féltenek titeket).


És mi lenne ha egyikőtöknél lennétek? Ha a ti lakásotok kicsi őket megvendégelni, vagy van egy idegesítő tesód, biztos az egyik barátodnál is lehetne szervezni. Mindent te csinálsz, csak a helyszín van náluk.

2013. jan. 28. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!