Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Mit adjak a barátomnak 18....

Mit adjak a barátomnak 18. szülinapjára?

Figyelt kérdés

Májusban lesz a szülinapja(lassan két évesek leszünk) és igaz hogy csinálok neki egy meglepi party-t de előtte szeretnék valamit adni, hogy ne legyen furcsa hogy nem kap semmit,mivel a buli két nappal a szülinapja után lesz...gondolkoztam hogy adok neki egy ilyet: [link] , mivel az enyémet is nagyon szereti, vagy esetleg valami mást??

Torta ötletek is jöhetnek..:$ Nem tudom milyet lehetne neki..:/

előre is köszi a válaszokat!! :)

(L/17)



2013. jan. 28. 14:22
1 2
 1/13 anonim válasza:
Próbáld megkérdezni nem túl átlátszó kérdésekkel h ilyet szeretne-e:D
2013. jan. 28. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 TappancsMancs ***** válasza:

Az is normális ha megkérdezi mit szeretne szülinapjára, de a nézetét erről előtte jobb ismerni, hogy ne legyen belőle olyan, hogy buta vagy illetlen v rossz kérdésnek vegye. Szerintem akkor kérdezd meg mit szeretne ha ez normálisan jön ki neki is.


A kütyü dolgok általában jók a pasiknak. Fejhallgató is de lehet más is. Kütyüből van ám választék nyugodtan nézz szét a boltokban.


A tortánál szerintem - és itt nem mondtad van e alap ötlet - elsősorban ne a kinézetét nézd hanem az íze legyen olyan amit kedvence. Én pl megbecsülném az emeletes tortát - ha kapnék egy tortacsodát :) - de ha nem ízlik csak sima torta akkor kevésbé tetszene.

2013. jan. 29. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 TappancsMancs ***** válasza:

Ez nem létszükséglet valószínűleg, de ha szokott túrázni bringás stb örülni fog neki. Nagyon kihasznált nem lesz de olyan mint egy csecsebecse a nőknek. Van kb ennyi de tetszik. Szóval olyan ami esélyes.

[link]


Férfiaknak tetsző kulcstartók:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


[link]

[link]


A műszaki kütyüknél az fontos hogy ne legyen gagyi minőség, legalább közepes. Érdemes a férfi eladókat is erről megkérdezni. Menj olyan boltokba ahova nem szoktál :) Amit mutattál 5000 körüli áron már tudsz venni sok mindent. Pl Napeseles asztali lámpa IKEA-s egész jó.

2013. jan. 29. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 TappancsMancs ***** válasza:
Kb milyen fazon, dolgai, ...?
2013. jan. 29. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Oh...köszönöm mindenkinek a válaszait!!!

Nagyon köszönöm tényleg!! :D nagyon tettszenek jóformán alig bírok választani :$ :D


Hát tortát eredetileg olyat szeretnék ami egy pia pl Royal vodka és rá lenne írva..hogy kitől kinek hogy 18. szülinapjára..meg ilyenek :D Szerintetek?


Hát sportos is meg laza is meg divatos is :D különleges srác az tuti :$

2013. jan. 29. 17:05
 6/13 TappancsMancs ***** válasza:

Akkor sportkulacs is jó lehet.

[link]


De az olcsóbb vacakabb is. A drága meg eléggé drága. Túraboltokban, bringás boltokban jó a választék. Azért az eladót kérdezd meg melyik milyen? Még én is átbeszélném vele pedig én F. Lehet több féle bajuk és a neten is tudsz ezekről kicsit tájékozódni.

2013. jan. 30. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 TappancsMancs ***** válasza:
A torta nekem férfi szemmel hogy vodkásüveg alakú ha jól értem, nekem másodlagos lenne. Amúgy is drága dolog. Én ugyanazt a pénzt abba fektetném hogy szuperfini legyen, a külsőség helyett.
2013. jan. 30. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 TappancsMancs ***** válasza:
Sütinél az ő ízlése lenne fontos. Én pl szeretem a habos-krémes sütiket, de tudom hogy más meg nem. Annak én nem sok értelmét látom ha extraszuper látvány de belül egy közepes ízű torta. Meg én pl nem szeretem a vajas krémeket, mert megérzem hogy vajból van. Érezni rajta. A vaj az nem krémnek való és bocsi a cukrászoktól/háziasszonyoktól. A cukrosvaj az nem édesség. :) Biztos tudod mit szeret sütiben, pl gyümölcsöt, zelét, cukorbevonatot, totálcsokisat, pisztácia, mandula, marcipán, tejszínhabos, stb. Ha meg van ami nyerő nála az többet fog érni mintha jól néz ki de csukottszemmel átlagos, vagy cukrosvajból van. :)
2013. jan. 30. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :D Nagyon aranyosak vagytok! :D

Hát elvileg nagyon finomra és nagyon szépre csinálja a tortákat egyik ismerősön ismerőse..:D Remélem jó lesz :D


És esetleg szerintetek milyen sütiket lehetne csinálni a bulira??? sós, édes?? Ami nem romlik meg?

2013. jan. 30. 17:17
 10/13 TappancsMancs ***** válasza:
Bulira inkább a sós, köménymagos és sajtos. Kevés édes is lehet ha futja több félére is. Neten van recept is bőven. Én a sajtost javasolom elsőként. :)
2013. jan. 31. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!