Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Milyen ajándékot vegyek...

Kittyhh kérdése:

Milyen ajándékot vegyek barátomnak a 20. születésnapjára?

Figyelt kérdés
10 hónapja vagyunk együtt és hát..nem könnyű neki venni ajándékot. szakácsnak tanul, van pár ötletem..pl: szakácskés elviszem trófeába. szerintetek még mit vegyek neki? mégis csak 20 éves lesz. és egy felejthetetlen estét szeretnék neki adni.
2013. febr. 4. 13:25
 1/2 anonim válasza:

Szia! Ha szakácsnak készül akkor máris ezerféle ötlet merül fel. A 10 hónap alatt biztosan említett már olyan eszközt/könyvet/alapanyagot, amit eddig még nem volt lehetősége beszerezni. Elkészítheted neki a kedvenc ételét te magad, vagy ami még eszembe jutott, h ha van egy kis furfang benned, akkor kedvenc (vagy nem kedvenc :D) étterembe elmehetnél, és ott a séffel beszélhetnél, hátha sikerül, hogy egy kis időre bemenjen a konyhába, és ott elleshessen néhány trükköt. Ha én ő lennék, tuti ennek örülnék a legjobban. :))


Van vmi más hobbija?

2013. febr. 4. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
hobbija: szeret focit nézni főzni meg játszani..azon is gondolkoztam h veszek neki játékot..de akkor meg magammal is kiszúrok mert akkor azzal fog végig játszani és velem meg nem fog foglalkozni..:S mert amikor játszik én kb le vagyok sz*rva.köszi a választ.:))
2013. febr. 5. 08:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!