Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Van ötletetek hogy mit vegyek...

Van ötletetek hogy mit vegyek a 16 éves barátomnak születésnapjára? (:

Figyelt kérdés
2012. szept. 22. 12:01
 1/9 anonim válasza:

Mit szeret? Mire van szüksége? stbstb.

Te vagy a barátnője, te jobban ismered!

2012. szept. 22. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:

Végyalut vegyél!!!!!!!!!! Ez a gyalu-keret nem műanyag, hanem ellenálló és strapabíró fémből készült, olyan erős, hogy akár egy ember testsúlyát is elbírja. Borotvaéles acélpengékkel látták el, hogy a legkeményebb zöldségek se jelentsenek akadályt a PRO V-nek. Borotvaéles felülete lehetővé teszi az akadálymentes siklást, a praktikus és biztonságos kézvédő pedig a konyhai baleseteket előzi meg.

A korábbi modelleknél egy V-alakú késsel ellátott szeletelőt használhatott a vásárló, ma azonban a csomagot további (a változatos konyhai feladatokra gondolva) hasznos kiegészítő betétekkel látták el, természetesen ugyanolyan borotvaéles pengékkel, mint a beépített penge. Szeleteljen hajszálvékonyan, még a legkeményebb citrusfélékkel is könnyen megbírkózik!

Csúszásgátló talpakkal és kézvédővel - a konyhai munka tökéletes biztonsága!

2012. szept. 22. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
kedves Frank Debin 90 ,látom nagyon humoros kedvedbe vagy :D amúgy nagyjából tudom mit fogok venni ,csak kíváncsi lettem volna egy-két fantáziadúsabb ötletre is :) megjegyzem :a barátom imád motorozni ,van is motorja csak én nem nagyo értek sajna sozzá pedig valami hozzá kapcsolódó dolog is jó lett volna :)
2012. szept. 22. 21:03
 4/9 anonim válasza:
Boccs, csak Horst Fuchs átvette felettem az irányítást! :D
2012. szept. 22. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Kevinko21 válasza:
Te mire gondoltál ? Milyen motorra van ? Menyit szánsz rá ?
2012. szept. 22. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Kevinko21 válasza:
*motorja
2012. szept. 23. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Mit vegyél ???

Hát ez igazán egyértelmű.

Hát azt amire vágyik mert hiába veszel akármilyen drága szép kütyüt ha nem kell neki vagy nincs rá szüksége nem fog örülni csak úgy tesz mintha örülne.

De ha azzal leped meg amit szeretne vagy amire vágyik legyen az bármilyen olcsó is örülni fog neki és boldoggá teszed.

2012. szept. 27. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
van (:
2012. szept. 27. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
70%
Vetkőzz le meztelenre. Köss magadra egy szép piros masnit és add át az ajándékod:) Szerintem nincs férfi aki ne örülne egy ilyennek :D
2012. szept. 28. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!