Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Mit ajándékozzak férjemnek a...

Mit ajándékozzak férjemnek a 33. szülinapjára?

Figyelt kérdés
Valami különlegeset szeretnék adni neki e jeles évszám miatt. Szeretnék ötleteket kérni! :) köszönöm előre is
2013. febr. 10. 14:04
 1/3 shoxsaa válasza:
33 darab sört a torta mellé :D
2013. febr. 10. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
egyáltalán nem iszik... :)
2013. febr. 10. 14:23
 3/3 anonim ***** válasza:

Te ismered a férjedet! Csak tudod hogy mire vágyik, mi az álma, minek örülne?? Itt senki nem fog tudni tippeket adni mert ahogy az első is írt (ami elég jópofa ötlet) már el is utasítottad hogy nem iszik..

Hiába írnám meg hogy én mit vettem a férjemnek 33 születésnapján, tuti hogy ez sem lesz jó ajándék neked mert a férjed nem biztos hogy erre vágyik vagy ez érdekelné.

Egyébként én zongorát vettem neki, mert az álma az volt hogy egyszer vesz egy zongorát és élvezni fogja a hobbiját (szeret zenélgetni) Így titokban spóroltam, megvettem álmai zongoráját, és titokban intéztem a szállítását is.


Szóval csak ismered a férjedet hogy tud mi kell neki..

2013. febr. 10. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!