Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Mit tudok neki venni/készíteni?

Mit tudok neki venni/készíteni?

Figyelt kérdés
A barátnőmnek 2 hét múlva lesz a születésnapja és szeretnék neki valami személyre szólót adni, amit például én csináltam. tudom hogy én ismerem nekem kell tudni mit adjak, de mégis szeretnék segítséget kérni mert nincs sok ötletem ajándékok terén. Lehet valami vicces is :) 16/L

2013. febr. 11. 13:58
 1/2 anonim ***** válasza:
vegyel 2 polot meg egy textil filcet ird az egyik polora gya a masikra gya's es akk alljatok egymas melle es igy jon ki az egesz gyagya's
2013. febr. 11. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Edward Scissorhands válasza:
A pólónyomtatás mondjuk jó ötlet. Az egyik fényképeteket rányomtathatnád. Vagy akár egy bögrére is. A sógorom bögrére nyomtatta a képüket, és bevált! :) Vagy írj neki verset, az sem baj, ha nem is igazán rímel.
2013. febr. 25. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!