Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » A párom szülinapjára szeretnék...

A párom szülinapjára szeretnék egy kisfilmet készíteni, ami összefoglalja az elmúlt éveket. Képeket és videókat vágnék bele és megszólaltatnék benne pár barátot is. Van ötletetek mi kerülhetne még bele?

Figyelt kérdés

2013. jan. 2. 16:48
 1/9 anonim ***** válasza:
0%

Ahj, szívem, mondtam, hogy nem kell ezt csinálnod.:)

De tudod, hogy olvasom a gyakorikérdéseket..

2013. jan. 2. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%
szerintem ez nagyon jó ötlet már magába is , talán amikor képek mennek lehetne egy közös zene alatta :)
2013. jan. 2. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
15%
Szerintem ez fölösleges nyálas szar.
2013. jan. 2. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Én csak fotókból készítenék (esetleg video). Barátok majd szóban és élőben elmondják a jókívánságokat. Alatta valami zene, ami rajtad múlik, hogy valami érzelmes, vagy inkább dinamikusabb.
2013. jan. 2. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
jujj én a barátaimtól kaptam ilyet eszméletlen jó ötlet:D Biztos fog neki örülni és NEM NYÁLAS SZAR:D Én végigsírtam a videót annyira jó lett:D a közös zene jó ötlet, Akár ha megoldható a képek alatt beszélhetnének a barátok és a végére biggyesztenék egy videú részt amikor te beszélsz és elmondod hogy mennyire szereted:Dcuki lesz és majd mondd el hogy sikerült :D
2013. jan. 2. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

"jujj én a barátaimtól kaptam ilyet eszméletlen jó ötlet:D Biztos fog neki örülni és NEM NYÁLAS SZAR:D Én végigsírtam a videót annyira jó lett:D a közös zene jó ötlet, Akár ha megoldható a képek alatt beszélhetnének a barátok és a végére biggyesztenék egy videú részt amikor te beszélsz és elmondod hogy mennyire szereted:Dcuki lesz és majd mondd el hogy sikerült :D"


Neked azért tetszett mert ilyen kis cuki-muki, érzékeny csaj vagy..

2013. jan. 2. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Pedig a nyálon múlik :) Egy rossz ízlésű átlagember valószínűleg egy káprázatosan érzelgős nyálóceánt fog rittyenteni :) Arra kell ügyelni, hogy pont ne ilyen legyen.
2013. jan. 2. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Kikérném magamnak nem vagyok cuki muki ,sem érzékeny. De amikor meg látod egy videó összességében az emlékeid aik neked sokat jelentenek attól az embertől aki neked mindennél fontosabb az igenis megindító.Vagy legalábbis biztos hogy egy nagyon szép gesztus . Persze egy mogorva embernek vagy olyannak akinek nincsenek emberséges érzései ez csak egy nyáltömeg.;)
2013. jan. 2. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is egy baromság. De illemből örülnék neki. Az ilyen teljesen fölösleges, ha nem a vb aranyamra való felkészülésről, a világ megmentő csatámra egy földönkívüli ellen vagy nem az általam alkotott mesterséges intelligencia -amely átveszi az uralmat- megalkotásának a megelőző 1 évét mutatja be.
2013. jan. 2. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!