Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Mit tegyek? Ma van a szülinapom?

Mit tegyek? Ma van a szülinapom?

Figyelt kérdés
ma van a szülinapom és meg szeretném ünnepelni barátokkal' de senki nem ér rá. Bp. I vagyok 's senki nem ér rá nagyon szar érzés. Sztetek mit kellene tennem hova menjek? Az ismerőseim mind csórók én meg nem fogok azért fizetni hogy eljöjjenek...
2013. febr. 13. 11:27
 1/6 anonim válasza:
attól, hogy szülinapod van, még ez a nap is ugyanolyan mint a többi.. Majd ahogy öregszel, egyre kevésbé akarsz róla megemlékezni...
2013. febr. 13. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kényeztesd magad.Egy kis dvd-zés+csoki vagy pizza.Egyedül is el lehet tölteni ezt a napot jól.(De azért megértem,hogy rosszul esett.)
2013. febr. 13. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Ilyenkor megengedhetnél magadnak egy kis extrát, amit egy sima hétköznap tuti, hogy nem.


Pl: mozizás, sztriptíz bár, wellness, stb.

2013. febr. 13. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
egy kis extra nap amit máskor nem szoktál pl ráncs el egy vicces cigit
2013. febr. 13. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

"Az ismerőseim mind csórók én meg nem fogok azért fizetni hogy eljöjjenek..."


Hát ha ilyet írsz akkor nem csoda hogy nem érnek rá... Én sem mennék el veled sehová. És nem azért, mert nekem kéne fizetni a saját részem, hanem mert így viselkedsz.

2013. febr. 13. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

nem azért hívnám el őket hogy fizessenek... hanem azért mert nekem is annyi kesem van amennyi elég... és mellesleg én megdolgozom a pénzemért.... és legalább 1 olyan nap legyen ahol nem én fizetek... mert elég gáz hogy ha a születésnapos fizet mindenkinek mindent...

meg nem is hívtalak volna el

2013. febr. 13. 15:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!