Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Ha elrejtem a Facebook adatlap...

Ha elrejtem a Facebook adatlapomon a születésnapi dátumomat, a kontaktjaim saját FB oldalán megjelenik a szülinapi értesíő ettől függetlenül?

Figyelt kérdés

2013. febr. 20. 20:15
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Igen, de erre több lehetőséged is van.


1, Csak az évszámodat rejted el. Akkor a hónap nap megmarad, így a fb jelezni fog, hogy neked szülinapod van, és mégsem tudja senki se a korod (gondolom ez a cél).


2, Bejelölöd, hogy kik láthatják ezt az infót, és kijelölöd hogy csak az ismerőseid. Akkor ugyan látni fogják a korod, de csak a te ismerőseid, szóval idegenek nem.


3, Akár ennek kombója. Csak hónap+nap, és csak az ismerőseid...

2013. febr. 20. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Lehet megtévesztő voltam az igennel. Ha mindent elrejtesz (év,hó,nap), akkor nem fog jelezni. Válassz az előbbi 3 lehetőségből.
2013. febr. 20. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi a választ :) Nem a korom elrejtése volt a cél, (29), csak arra voltam kíváncsi hogy a "barátok", ismerősök közül kb. hányan emlékeznek fejből a szülinapomra - gondoltam, akinek fontos, emlékezni fog rá... (tévedtem) :) A rokonságon kívül senki nem emlékezett rá :P

Köszi a választ, és a segítséget! :)

2013. febr. 20. 22:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!