Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Születésnap. De hol?

Születésnap. De hol?

Figyelt kérdés
Sziasztok. nemsolára lesz a szülinapom, és meg szeretném hívni a 3 barátnőmet. De nem tudom. Azért, mert pont egy vasárnapi nap lesz, és a szüleim mennek valahova. Előző nap, szombaton sem lenne jó. Hétfőn meg alapból suli. Azt gondoltam, hogy elmennénk pizzázni, de az úgy kicsit hülyeség, mert.. Mert az na :D vagy azt is gondoltam már, hogy elmegyünk miskolcra, de már rájöttem hogy az is hülyeség, és nem valósítható meg, mert lehet hogy valakit nem engednének el, mert csak 4en lennénk. Meg költségekbe kerül. Hol tudom megtartani a szülinapomat? Nincs más ötletem :/ de nagyon meg akarom velük tartani! 13/l segítsetek!
2013. febr. 26. 19:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát ha a szüleid mennek vasárnap valahova, akkor máris adott a lehetőség, hogy otthon nálatok pizsmaparti
2013. febr. 26. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem egész nap lesznek ott, és nem olyan nagy házunk van
2013. febr. 26. 20:58
 3/5 anonim ***** válasza:
Péntek este, Nálatok, a konyhában, étkezőben, szobádban. Veszel rágcsálnivalót, szendvics, torta, üdítő.
2013. febr. 26. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem olyan nagy házatok van, de azt írtad 3 barátnődet akarsz meghívni,ahhoz mekkora hely kell, bármilyen pici is a szobád simán elfértek.
2013. febr. 27. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Otthon nem lehet..
2013. febr. 27. 16:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!