Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Hova menjünk a 18. szülinapomon?

Hova menjünk a 18. szülinapomon?

Figyelt kérdés

A baráti köröm elég sokrétű, kb. 10-13 fő lenne, aki jön, de az a baj, hogy a legtöbben nem egy suliba járunk, így vannak, akik most találkoznának először... nem tudom, hová mehetnénk, ahol nem ülnénk kukaként, kb. 10 percenként bedobva egy témát, hogy ne unatkozzunk csendben... Bowlingra gondoltam, de az elég drága, és anyagilag nem vagyok eleresztve. Se házibulit nem akarok szervezni, se diszkóba, szórakozóhelyre menni. Ja, és lány vagyok. Áprilisban lesz a szülinapom.

Előre is köszi a válaszokat!



2013. febr. 24. 20:14
 1/4 anonim ***** válasza:
karaoke bár
2013. febr. 24. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%

Én tartanék egy elő-találkát. Hogy megismerkedjen mindenki mindenkivel, és a szülinapodra minden olajozott lenne.

Szülinaphoz kevés ötletem van. Mi a 9fős társoságunkkal egy ismerősöm házába szoktunk menni. Mindenki hoz beugrónak valami kis sütit vagy inni (nem feltétlen alkoholt) , összeülünk és pókerezünk , üvegezünk. S lehet, hogy nagyon gyerekes, de a világ legjobb dolga olyan emberek között, akikkel jóban vagyok, és "le merek előttük vetkőzni", és nem szószerint, hanem , mint gátlásokat és felszabadult tudok lenni.

2013. febr. 25. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Ha jó idő lesz ki lehet menni a szabadba piknikezni,sátorozni. :) Nagyon jó hangulata van egy közös bográcsozásnak vagy szalonna sütésnek :D
2013. márc. 22. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A kék osztriga bárba.
2014. márc. 27. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!