Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Ti csináltatok-e a legjobb...

Ti csináltatok-e a legjobb barátnötöknek szülinapjára meglepetést ha igen mit? 13/L

Figyelt kérdés
Két barátnömmel össze potoltünk a legjobb barátnönknek vettünk ajándékot és holnap megyunk kirándulni ,és akkor oda adjuk és kiváncsi vagyok ,hogy ti milyen meglepetéseket csináltaok/csináltok a barátaitoknak
2013. márc. 1. 16:12
 1/4 anonim válasza:
13/L...Én mindig készítek a barátnőmnek ajándékot, mert az szerintem kicsit személyesebb, mint ha vennék (de persze az sem rossz...)...pl. könyvjelzőt, kitűzőt, képkeretet, egy rajzot rólunk (lerajzoltam egy közös képünket), pólót (arra lehet akármit rajzolni textilfilccel), karkötőt, naptárat (word-del megszerkesztettem aztán kinyomtattam és összefűztem), kis virágot (elültettem egy apró kis cserépbe, a cserepet meg mintásra kifestettem), nyakláncot, sőt egyszer még egy darabot is írtam az egyik barátnőmnek (zongorázok)....én ilyeneket szoktam csinálni... :)
2013. márc. 1. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én lassan már csak veszek.
2013. márc. 2. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Én csináltattam már bögrét, pólót, üvegfestékből a nevét, kitűzőt (mind valami személyes volt); adtam már portrékat, plakátokat. Egyszer egy könyv-csoki-virág kombót küldtem reggelre a házához, meglepetésbulit szerveztem, idén pedig valami nagyszabásúban gondolkozok... :D
2013. okt. 14. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 petri flóra válasza:
Hát szerintem a legjobb ötlet ha kiválasztasz néhány képett ketőtökről ( vagy valkiröl aki azért hozzá tartozik), és beteszed 1 albumba
2013. okt. 15. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!