Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » 40-50-60-as anyukák, mi volt...

40-50-60-as anyukák, mi volt az eddig legszebb szülinapi ajándékotok, amit kaptatok?

Figyelt kérdés
minek örültetek legjobban, vagy minek örülnétek még?

2013. márc. 5. 12:32
 1/3 anonim ***** válasza:

40 éves anyuka vagyok.

A legszebb ajándék amit kaptam az tavaly volt. A párom és a fiam titokban összegyűjtötték a pénzt, és tavaly elvittek Kínába nyaralni 2 hétre. Nem is tudtam, és elég váratlanul ért, amikor kaptam egy hatalmas dobozt, amiben mindig egyre kisebb doboz volt. A végén a legkisebb dobozban csak egy levél volt amiben ennyit írtak.

" Moss ma hajat, mert holnap utazunk.." A reptéren tudtam meg hogy Kínába megyünk.. Mindent elintéztek titokban. A párommal egy helyen dolgozunk így ő el tudta intézni a szabadság kiírását, a fiam lerendezte a távollétünkben a halak etetését, lakás őrzését, mindent. Még egy új bőröndöt is kaptam..:) Csodás volt Kína..

2013. márc. 5. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
bocsánat.. Tavaly voltam 40 éves..
2013. márc. 5. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
A Kínába utazó édesanyával egyet értek én is. Szerintem a legszebb ajándék a szép emlék ajándékozása. Gondolok itt az együtt töltött időre, az új élményekre, az egymásra való odafigyelésre. A meglepetés is érdekes lehet, de sok embernél jobb a terminus vélasztó voucher. Ilyenkor még a várakozás is fokozhatja az örömet, ill. rá tud készülni. Az úticél majdnem mindegy, pénztárca függő.
2013. márc. 23. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!