Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Mi volt a legszebb ajándék...

Mi volt a legszebb ajándék amit a párotoktól kaptatok a születésnapotokra?

Figyelt kérdés
Nem szeretnék olyan válaszokat kapni, hogy az együtt töltött idő, vagy, hogy mi csak étterembe megyünk, sosem veszünk ajándékot, vagy sosem veszünk drága ajándékot, csak valami finom édességet. Biztosan mindnyájatok életében volt olyan születésnap amire ma is emlékeztek, annyira szép volt, annyira meglepődtetek, vagy annyira boldoggá tett titeket a társatok, ezt szeretném ha leírnátok..
2012. máj. 21. 18:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Lakáskulcs:)
2012. máj. 21. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
mp3 lejátszó
2012. máj. 21. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
a legszebb ajándékod amit kaptál 1 mp3 volt?!
2012. máj. 21. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
43%

egy szív alakú párna amin az egyik felén a legelső közös képünk van a másik felén meg "Szeretettel szerelmemnek örökkön-örökké"

L/20

2012. máj. 21. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
73%
nem olvastam végig a kommentet, de amúgy annak nagyon örültem, tleg :) azóta is használom. azelőtt mindig haszontalan dolgokat vett, ennek legalább volt értelme
2012. máj. 21. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
ja értem:D
2012. máj. 21. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
65%
23. szülinapra 23 szál vörös rózsa, mellé egy kis vörös ékszertartó, benne gyűrű... ^^ A meglepettséget asszem nem kell részleteznem. :)
2012. máj. 21. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Gyémánt fülbevaló. Csodaszép, imádom! :)
2012. máj. 22. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Hát, erre nem biztos, h a szép a legjobb kifejezés, de én nagyon örültem neki.

Tudni kell, hogy elég ínyenc vagyok, viszont azért a különleges ételeknek, italoknak ára is van, így magamnak ritkán engedek meg ilyesmit. Szóval kaptam egy válogatást, amiben mindenféle finomság volt: különböző jóféle sajtok, étcsokoládék (ízesített is), kézműves édességek és különféle belga sörök.

Hát, nekem ez volt majdnem a mennyország, le lehet szólni miatta, de nekem ez többet ért, mintha bármilyen ékszert, vagy csecsebecsét kaptam volna.

2012. máj. 22. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Én 12 év alatt kaptam bőven meglepetést a férjemtől.A legemlékezetesebb az volt,hogy elvitt Skóciába egy kovácsműhelybe.Ez a kovácsműhely 2 okból híres.Az egyik,hogy a Csengetett mylord sorozatban szerepelt(itt akart Teddy és a többiek összeházasodni) a másik,hogy tényleg lehet esküdni ott.(ott is esküdtünk meg)

Tavaly születésnapomra Olaszországba-Velencébe vitt el nyaralni.

Mivel alig 2 hét múlva lesz a 40-dik születésnapom,már tudom mi lesz a meglepetés.Egy gyönyörű smaragdköves gyűrű....

2012. máj. 22. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!