Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Mit csináljak ma hogy boldogab...

Mit csináljak ma hogy boldogabb legyek? Ez a 18. szülinapom?

Figyelt kérdés
Ma vagyok 18 éves.Nem voltam már egy hete suliban,mert balesetet szenvedtem úgy pár napja.Agyrázkódást kaptam,megzúzódott az arcom,gerincem,karom.És egy hatalmas monoklim van.És ma a szülinapomon,a kutya se törődik velem. :( Csak sírni tudok.A jó barátok messze kerülnek,pedig én mikor nekik volt szülinapjuk körül ugráltam őket.Annyira fáj! Hogy tehetném szebbé ezt a szar napot? Az utószülinap tartásának lenne értelme? Jövő hónapban látogatom meg az egyik jó régi barátnőmet,aki száz éve nem láttam már.
2013. márc. 22. 10:48
1 2
 1/15 anonim válasza:
Először is Isten éltessen és gyógyulj meg. Szüleid veled vannak?
2013. márc. 22. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
Boldog szulit :) ne szomorkodj ez a te napod!!! Család ?
2013. márc. 22. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Most épp dolgoznak a szüleim...De reggel már beszéltem velük.Nem rémlik nekik mi van ma.Amúgy már évek óta nem köszönt senki.
2013. márc. 22. 11:17
 4/15 anonim válasza:

Isten éltessen!

Mi a keresztneved?

A boldogság egy lelki állapot, nem kellene , hogy külső tényezőtől függjön (bár legtöbbünknél attól függ).

Ne azon rágódj ami nincs , hanem örülj annak, ami van!!!

2013. márc. 22. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:

Boldpg szuletesnapot!

Nem mell feltetlenul tarsasag ahhoz h jol erezd magad.

Tarts szepseg napot! Arcpakolas, manikur, hajadat csind meg szepre, es sminkeld ki magad hogy ne latszodjon a monokli.

csinald ma azt amit szeretsz. elvegre hivatalosan ma nottel fel.

Estere meg csak lesz valami kis meglepid.

en 18. Szulinapom is igy indult. Fogfajas miatt fel fejem feldagadva ki se mozdultam. aztan osszeszedtem magam, ittam par palinkat a fogamra pedig nem szoktam inni, a tobbi meg mar jott magatol. 3Nap bulizas lett belole feldagadt fejjel, de onnantol nem erdekelt. Legjobb szulinalom lett eddig. Most 19vagyok

2013. márc. 22. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Evelinnek hívnak.
2013. márc. 22. 11:34
 7/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a köszöntéseiteket!
2013. márc. 22. 11:36
 8/15 anonim válasza:
Jelents fel valakit! Most már megteheted :P
2013. márc. 22. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Boldog Születésnapot! Felköszöntenélek a valóságban is (bár az ajándékozásnak nem vagyok híve), viszont nem megy, mert messze laksz. Melyik megyében, megkérdezhetem? 22/F
2013. márc. 22. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:

Szép neved van! Merre laksz?

Gondoltad volna, hogy ma teljesen ismeretlen emberek fognak köszöntgetni? Próbáld meg a jó dolgokat nézni! Legalább csak MA! :)

2013. márc. 22. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!