Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Valami szuper ötlet?

Valami szuper ötlet?

Figyelt kérdés
Nos,a barátom hamarosan betölti a 19.életévét és segítségre lenne szükségem! 2 éve vagyunk együtt,de már nem igazán tudom,hogy mit vegyek neki! Tortát mindenképp sütök neki!Szeretnék valami olyasmit adni amire sokáig emlékezni fog! Esetleg tudnátok olyat írni ami nálatok bevált? Mert én először mozijegyre gondoltam,de aztán rájöttem,hogy ez rossz ötlet,mert egyedül nem szivesen menne el..az pedig az ő napja!Valami olyat amin jólérezné magát? Köszönöm!:)
2013. ápr. 2. 19:03
 1/4 anonim ***** válasza:

Mennyi pénzed van erre?

A pasik szeretik a "kütyüket"... pl. füles a telefonjához.

De vehetsz neki pólót, táskát(ha hord)...

2013. ápr. 2. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
elég sok!Csak nem tudom mit csináljak,mert nem szereti,ha nagyon költekezek,de megérdemli:) Legalább csak most!:) pólót már vettem neki,meg fülest is..:) De nagyon szépen köszönöm:)
2013. ápr. 2. 19:25
 3/4 anonim ***** válasza:
Én azt csináltam,hogy adtam Neki egy pici ajándékot(mint te a tortát),és szereveztem egy meglepi bulit..:)) Tavalyi szülinapján meg elutaztunk együtt.Persze ez a pénzen is múlik,de egy közös program maradandó! :) Amúgy én minden szülinapomon csinálok valami őrültet(mondjuk felülök egy hullámvasútra,amira addig nem mertem meg ilyenek)örök emlék! :)
2013. ápr. 3. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Utolsó hozzászóló!Nagyon szépen köszönöm az ötletet*.*:)
2013. ápr. 3. 17:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!