Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Ajándékot szeretnék venni a...

Ajándékot szeretnék venni a barátomnak aki most lesz 19 éves, szeretnék neki valami személyeset és maradandót adni, ötletek?

Figyelt kérdés
A barátomról annyit kell tudni hogy szereti a játékokat főleg a league of legends-et de mindenféle számítógépes játékot is szeret, emellett egy színházban dolgozik ahol táncos. Gondolkodtam hogy sütök neki valamit de mivel távkapcsolatban élünk nem tudnám meglepni vele, mert egy hétvégét töltenék nála és kedden lenne a születésnapja,addig pedig nem tudom úgy elkészíteni hogy ő is ott van. A közös nyaklánc medállal is kilőve mert már kaptam tőle. Valami meglepetés bulit szervezzek neki, az a baj hogy nagyon még nem ismerem az új baráti körét. A válaszokat előre is köszönöm.

2013. ápr. 2. 21:08
 1/3 anonim válasza:
Hm.. :) Én a helyedben küldenék neki egy csomagot, hamár aznap nem fogtok találkozni. Persze attól is függ mit adj, mióta vagytok együtt. Pl. nálunk a barátom 20. szülinapja volt az első, akkor gyertya fény meglepi vacsi a tetőn, zene válogatás, és olyan dolgok amik utaltak a közös élményeinkre. Tavaly előtt 'már csak' második világháborús könyveket kapott és szexi alsó nacit. Viszont idén az egyetem miatt már mi is távol kerültünk egymástól, és még ugyan szülinapja nem jött el, az évfordulónk napjára én csomagot küldtem neki, szerelmes levéllel, szivecske párnával és egy plüss bilinccsel :D -> csak hogy tudja mi várja hétvégén!
2013. ápr. 3. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Imperator2001 válasza:

Vegyél neki Teemo sapkát pl. itt: [link]


[link]

2013. ápr. 5. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

valami LoL-os lenne a legjobb ha az a kedvence. én páromnak megvettem a kedvenc karijához egy skin-t :) én is lolozok (igen...lolos csaj...20 is elmúltam pedig :D) szóval tudtam, hogy melyik a kedvence és melyik skin lesz az ami tetszeni fog neki...nem nyúltam mellé vele szerencsére.

bár ez nálunk afféle csak úgy meglepem mert szeretem meglepi volt :) lehet szülinapra nem ez lenne a legjobb :D

2013. ápr. 12. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!