Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Mit vegyek a legjobb barátnőmn...

Mit vegyek a legjobb barátnőmnek szülinapjára?

Figyelt kérdés
A legjobb barátnőmnek ajádékot kéne vennem. Valami értékesre gondoltam valami különlegesre és nem drágára. Ő 12 éves lesz. Kérleg segítsetek sűrgősen!!

2013. ápr. 3. 17:38
 1/5 anonim ***** válasza:
42%
Ha a legjobb barátnőd, akkor hogy-hogy nem tudod, hogy mire vágyik? Én mindig tudtam, hogy mi az, aminek örülne. :)
2013. ápr. 3. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2013. ápr. 3. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Ha van időd akkor csinálj neki karkötőt: [link]

Persze boltban is vehetsz karkötőt, de szerintem a barátnőd jobban értékelné ha te csinálnád neki.

Én a barátnőmnek egy képeslapot, egy tábla csokit, egy körömlakkot és egy kézzel készített karkötőt adtam.

Ha szeret olvasni csinálj neki könyvjelzőt. Rajzolhatsz is neki, vagy süss neki sütit. Akár egy kis kabala állatot is varrhatsz neki, de persze a boltban is vehetsz

2013. ápr. 3. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

1 valaszolo: ismerem a baratnomet de mar minden nagyon jot ellottem ugy mond. szval valami nagyon jot akarok hogy oruljon neki.

2. valaszolo: nagyon szepen koszonom az otletet nagyon tetszik.:)

2013. ápr. 3. 17:58
 5/5 A kérdező kommentje:
bocanat nem 2. valaszolo hanem 3.:) nagyon tetszik a karkoto olyat fogok csinalni
2013. ápr. 4. 15:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!