Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Mit vegyek nagyapámnak születé...

Mit vegyek nagyapámnak születésnapjára? SÜRGŐS

Figyelt kérdés
79 éves lesz, szeret és jól tud főzni, kertészkedni, néha együtt gombázunk, régebben vadász volt.Könyvet nem akarok neki venni, azt már többször is kapott. Hosszú nyelű ágvágóra gondoltam, mert eleget kell neki a létrán nyújtózkodni metszéskor. Ez jó lesz, vagy vegyek neki valami mást?

2013. ápr. 14. 17:52
 1/5 anonim válasza:
Én a nagyszüleimnek általában fényképalbumot csinálok.De ezt lehet kombinálni mondjuk egy közös fényképes pólóval, vagy bögrével, aminek az egyik oldalán egy közös kép van a másikon meg egy vadászat karikatúra.Szerintem árban nem sokkal drágább vagy kb annyi mint az ágvágó.Én egyszer csináltam egy nagy kartonpapírból fényképtablót.Teleraktam szép emlékekkel. Szerintem az ilyeneknél nincs jobb. Pendrivon elviszed a képeket egy netboltba, és kb 50forint darabáron megcsinálják fényképre.
2013. ápr. 14. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Biztosan orulne ennek, hiszen mar most hasznalni is tudna, super otlet!
2013. ápr. 14. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anna96. válasza:
Az is jó amit gondoltál.Ha szeret kertészkedni vegyél neki valami nagyon furcsak magokat amiket eltud ültetni.Vagy vannak névre szóló törölközők péládul amire rá van írva hogy NAGYAPA...ilyesmit is szoktak:)
2013. ápr. 14. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
ha tényleg vágyik rá, és használná is, bátran!
2013. ápr. 16. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a javaslatokat, odaadtam neki az ajándékomat, és tetszett neki: ágvágó+ feliratos bögre

:)

2013. ápr. 16. 15:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!