Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Mit kérjek szülinapomra?

Mit kérjek szülinapomra?

Figyelt kérdés

16éves leszek, és ötletem sincs. Nem kérhetek apámtól drágát, és nem is akarok. Telefonom van szóval nemkell, tabra összespóroltam zsebpénzből, szóval az se kell.

Tényleg nemtudok mit mondani, és nem szeretném azt mondani hogy pénzt, mert az kicsit izés.


2013. ápr. 21. 08:38
1 2
 1/12 anonim válasza:
Egyszerű. Mondd meg nekik, hogy lepjenek meg :). Vagy kérhetsz egy új szandált, ruhaneműt stb.
2013. ápr. 21. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Ruhákból meg ilyenekből 1 rakat van :S
2013. ápr. 21. 09:17
 3/12 anonim ***** válasza:

- könyv

- DVD

- színházjegy

- mozijegy

- e-book olvasó

- vásárlási utalvány valamelyik kedvenc boltodba


És ezt úgy, hogy még azt sem írtad le, fiú vagy-e, vagy lány...

2013. ápr. 21. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Fiú. Bocs hogy lemaradt. Ebook olvasó nemkell tab van
2013. ápr. 21. 10:05
 5/12 A kérdező kommentje:
Pc játékon elgondolkodtam, de anyám pasikája minden nomrális játéktól eltiltott (szüleim elváltak).
2013. ápr. 21. 10:14
 6/12 anonim ***** válasza:
56%
most komolyan mi mondjuk meg neked hogy mit kérjél a saját szülinapodra amikor nem is ismerünk? te biztos 16 leszel? nem 7?
2013. ápr. 21. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
50%
Egyébként helyesírási szótárat kellene kérnek, akkor megtanulnád, hogy a "nem kell", a "nem tudok" és társaik KÜLÖN írandóak.
2013. ápr. 21. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
57%

'' Pc játékon elgondolkodtam, de anyám pasikája minden nomrális játéktól eltiltott (szüleim elváltak).''


kajak hallgatsz arra az emberre akihez semmi közöd? szard már le. mi köze van neki ahhoz hogy te mit csinálsz? ilyen szerencsétlen vagy fiú létedre, nem csodálkozok hogy ilyen kérdést teszel fel. a hajad színét ne döntsük el mi? ideje lenne a sarkadra állni, és nem engedelmeskedni annak az embernek.

2013. ápr. 21. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
*kérned
2013. ápr. 21. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Inkabb kerd el a penzt es abbol menj el esetleg a barataiddal bulizni valahova ;)
2013. ápr. 21. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!