Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Milyen ajándék lenne?

Milyen ajándék lenne?

Figyelt kérdés

Az egyik barátnőm most lett 17.

A születésnapi bulijáról tud,ezért arra gondoltam hogy sütnék neki egy tortát, amiről nem tudna.

Adnék neki még egy közös képet, de azt nem tudom hogy mit írhatnék rá/mellé, ebben szeretnék segítséget kérni.

Valami idézetet, vagy írjak neki egy kis levelet?

Ő az egyik legjobb barátnőm, mindig mellettem áll és talán ő ismer és tud rólam a legtöbbet.Ezt szeretném valahogy kifejezni.


2013. máj. 13. 21:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha van hozzá egy kis érzéked, írhatnál neki egy verset. Lehet vicces vagy ünnepi is. Biztosan örülne neki. Vagy csak írd a kép alá, hogy mit jelent neked, azt hogy ő van neked. (bocs a szóismétlésért)
2013. máj. 13. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
szerintem ne egy idézetet írjál, hanem valami olyan dolgot, ami kettőtökhöz kapcsolódik, személyesebb, mint egy idézet.
2013. máj. 13. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!