Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » 19/F. Egy lánynak szeretnék...

Zoli320 kérdése:

19/F. Egy lánynak szeretnék szülinapi ajándékot venni, több van közöttünk mint barátság, de még sem vagyunk kapcsolatban. Mit javasoltok?

Figyelt kérdés
Fogalmam sincs mit lehetne venni, valami személyeset szeretnék mindenképpen, kicsit közelíthet olyan ajándékhoz mint amit barátnőnek vennétek, de annyira ne legyen nyálas. Szerintetek? :D

2013. máj. 12. 18:34
 1/1 anonim válasza:

muszáj VENNI ?

szerintem csinálj neki valamit kézzel, én pl a barátomnak szülinapjára csináltam bom-bon t. annyi az egész hogy veszel valami jobb minőségű csokit (étcsoki mondjuk) én tortabevonóből csináltam:$ felmelegíted gőz fölött.. és jégkockatartóba beleöntöd, mondjuk félig aztán bele egy mogyi vagy mazsi vagy valami, csinálhatsz többfélét!

17/L

2013. máj. 12. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!