Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Mi a legjobb iphone kiegészítő...

Korig kérdése:

Mi a legjobb iphone kiegészítő szülinapra?

Figyelt kérdés
A legjobb lány barátomnak szeretnék venni esetleg vmilyen Iphone kiegészítőt a szülinapjára, elég nagy fanatikus. Viszont én abszolút nem vagyok járatos a témában. Mi az ami jó lehet? És iphonos lányokat kérdezem főként, h minek örülnének? Köszi

2013. máj. 14. 21:34
 1/6 WyLToR válasza:

Szilikon tok, de mostanság nyomták be a szilikon tok amiben telefon akku van. Vagyis tovább netezhet stb. Most nem tudom pontosan hol laksz de ha valahol olyan helyen ahol van iStyle akkor ott lehet venni ilyen gift cardot amit az itunes-ban aktiválhatsz és azon vehet zenét alkalmazást. Egész pofás alkalmazásokat. Pl.: Képszerkesztő, játék stb. megéri ;)

Én ezeket ajánlom így mint iPhone-os én 25$ Gift cardot kaptam és amire szükségem volt az (appstore)-ba azt megvettem :)

2013. máj. 14. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Szerintem is valamilyen jobb minőségű tok lenne jó, ami nem csak jól néz ki de tényleg véd is
2013. máj. 15. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
48%
Egy "sznob vagyok" feliratos polo, vagy kituzo.
2013. máj. 15. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
szívasd meg, vegyél neki egy androidos polót :)))
2013. máj. 18. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
vagyis, ez nem is szivatás, inkább megviccelés :)
2013. máj. 18. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
iTunes gift card amúgy Magyar AppStoreban nem működik,csak amerikaiban.
2014. szept. 14. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!