Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Melyik a legjobb fogyókúrás...

Melyik a legjobb fogyókúrás étrend kiegészítő, esetleg olyan amivel az étkezést is lehet helyettesíteni?

Figyelt kérdés
olyan irjon aki már próbálkozott vagy ismerőse próbálta
2013. febr. 28. 07:34
 1/7 anonim ***** válasza:
0%

Étkezést nem lehet ezekkel helyettesíteni...

Nekem volt egy ismerősöm, anyám főnöke, minden sz*rt kipróbált, gazdag volt, és semmivel se tudott lefogyni. :)

A helyes válasz: a paleó életmódban található!

2013. febr. 28. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

1000 dolgot kipróbáltak ismerőseim.. vagy vadidegen emberek akiket ezért ismertem meg..


Csodák csodájára, még az étvágycsökkentők sem jártak igazán sok sikerrel, pedig magáért beszél: csökkentik az étvágyat.


De hát nem az étvágy okozza az elhízást, még ha egyszerű elmével meg is állapíthatjuk, hogy a halott ember már nem kíván enni, nem eszik és - nem is hízik.


A divatos 'fogyókúrás étrend kiegészítők' sem jobb kategória. Még mindig úgy teszik bele a karnitint, zöldteát, koffeint ilyen bogyókba, hogy azoknak semmi igazolt hatásuk nincs a fogyásra. Ja, meg csilit is tesznek bele, esetleg valami keleti gyógynövényt.. és ettől jobb lesz?


Nem, ugyan úgy csak az életmódon (étkezés, edzés) múlik a fogyás, a kiegészítő csak a pénztárcát vékonyítja. De hé, valakiét vastagítja, a zavaró hogy nem az enyémet!

2013. febr. 28. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ultra Loss Shake :)

Hónapokig ittam és most is inni fogom. Imádom, jó az íze és igenis lehet étkezés helyett is inni!

Szerintem a mogyorós a legfinomabb :)

Önmagában nem fogyaszt, de ha edzel/mozogsz (egy kiadós séta is már valami) mellette, akkor szép eredménye lesz :)

Persze nem azt mondom, hogy reggel-délben-este ezt idd evés helyett, de pl edzés után nagyon jól tud jönni vagy vacsora helyett :)

2013. febr. 28. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

És utolsó azt vágod hogy egy ócska minőségű (valószínűleg tejsavó+szója) fehérje port (50%) tele tejcukorral és hozzáadott cukorral (35%) és némi emészthetetlen rostot ami nem zöldségekből származik tehát sok értelme nincsen (15%) iszol? Gyakorlatilag egy cukorturmixot tejjel és szójával.


Ez ennyire jónak tűnik, elfogyasztod mint táplálék és ajánlod is? Mert valószínűleg a legtöbb ember túl kevés CUKROT enne, és ezzel az édességgel jobb lenne nekik?


Akkor egy jó csokitortával jobban járnának, majdnem ilyen tápláló (a porban több fehérje van, de hát ettől még nem lesz ehetőbb étel, ugyanis a tej és a szója.. annyira táplálék mint a csokitorta) viszont ha jó minőségű akkor nem az aromáktól finom :D


De hajrá, én egyébként érdeklődéssel tekintenék a történetre, hogyan kezdi valaki ideális ételnek találni a cukros szójaport?

2013. febr. 28. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát ez érdekes, ugyanis a csokitortától eddig nem sikerült fogyni, viszont az Ultra Loss-tól igen. De biztos neked van igazad!
2013. febr. 28. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Tudományosan hiteles megállapítás, hogy a cukros fehérjeportól fogytál?


Eddig úgy tudtam még senki sem kapott Nobel-díjat fogyasztószer feltalálásáért, illetve említettél valamit arról hogy nem lehet csak a cukros porral fogyni. Ezután arra utalsz, hogy te attól fogytál.


Jó mert én is, szóval nekem a cukor tök fogyókúrás kaja (egyelőre nem híznék tőle) csak nem vágom szét a hasnyálmirigyem idő előtt. Még terveim vannak vele.


Tehát egy ócska, fillért sem érő savó + szójaport némi cukkorral beállítani a csokitortánál jobb, fogyókúrás készítménnyé.. ilyenért vágtak ki már nyelvet? Be kellene vezetni..

2013. febr. 28. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ne veszekedjetek.


Mindkettőtöknek részben igaza van:

életmódváltás és normális, mértékletes táplálkozás + rendszeres mozgás - ezzel lehet fofyni


Ultra Loss shake - édesség helyett jobb választás, mint a csoki torta. Ha valaki ésszel issza az ilyen löttyöket (alkalomszerűen). Én is lassacskán kortyolgattam el a proteinport (nem ilyet ittam), amikor édeset kívántam.


Kedves Kérdező! Étkezést helyettesíteni nem lehet (ill. nem tanácsos), kiegészítésnek viszont csak azt tudom javasolni, hogy egyél minél több rostos kaját és igyál sok vizet. Ha eszel zsíros hurkát mondjuk vendégségben, kérjél hozzá zöldséget, savanyúságot. Ha megeszel egy szelet süteményt, nyomjál be mellé egy almát is.

2013. febr. 28. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!