Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Mit vegyek a bátyámnak születé...

Mit vegyek a bátyámnak születésnapjára?

Figyelt kérdés
Én valamilyen könyvre gondoltam. 24 éves lesz, Július 4-én. Keveset olvas, mert nincs sok ideje, de szeret olvasni. A Rejtő Jenő könyvek a kedvencei, de azokat már mind olvasta(még az enyémeket is elkérte). Milyen könyvet vehetnék neki?

2013. máj. 23. 16:35
 1/4 piriiiiii ***** válasza:
Lőrincz L. László? Habár nála jópár könyv elolvasása után könnyű felfedezni a sablont, de én is olvasok Rejtőt, és nekem valahogy LLL összekötődik Rejtővel, ne kérdezd, miért. :D
2013. máj. 23. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Ha könyv akkor Lőrincz L. László :D De ha fiú akkor még sok a lehetőség.... Milyen a stílusa?Bulizós,haverokkal tekergős,otthonülő?
2013. máj. 24. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Megnézem majd a LLL könyveket. Háát... Nem bulizós (életében kétszer volt diszkóban és utálta, ezt biztosra tudom, de a házibulikba is nagyon keveset jár), de a barátaival sokat "lóg". :D(Erről a Twist Olivér jutott eszembe, mert az elején azt mondták, hogy ő egyszer lógni fog... na mindegy..) Sajnos sokat számítógépezik. Egyetemre jár. (Am én 12/L vagyok)
2013. máj. 24. 18:38
 4/4 orchidea3 válasza:
akkor vegyél neki más irótól hasonló témájú könyvet vagy könyvutalványt és válasszon tetszésének megfelelően.
2013. jún. 6. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!