Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Csajok/Pasik ez mennyire gáz?

Csajok/Pasik ez mennyire gáz?

Figyelt kérdés

November 7-én lesz párom születésnapja és olyan jó lenne kiruccani vagy 2 napra ekkor, de nekem nincs keresetem, és ez úgy lenne meglepi hogy ő "fizeti"?Közös kasszán vagyunk, már ami "közös".Azaz én lefoglalnám, kifizetem és elviszem őt. Szerintetek ez gáz??

Őszintén szólva szerintem az, és nem akarom hogy kellemetlen legyen, legalábbis nekem.


2013. máj. 29. 20:42
1 2
 1/12 anonim válasza:

ez gáz.


és mit mondasz a párodnak addig, hova tűnt a foglalóra adott pénz?

2013. máj. 29. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Úgy gondoltam hogy egy ismeretlen városba, ahol egy éjszaka 3000/fő, ezt kitudjuk nélkülözni. Mivel havi 30.ezret is félre tudunk tenni.
2013. máj. 29. 20:48
 3/12 A kérdező kommentje:
a kort és a nemeteket írjátok már oda mellé!
2013. máj. 29. 20:49
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Ez így szerintem is kellemetlen.


Nincs véletlen félretett zsebpénzed? A szüleidtől/barátaidtól nem tudsz kölcsönkérni, úgy, hogy majd megadod?


Itt pl. nagyon kedvezményesen tudsz 2 napos utazásokat foglalni, amit könnyen vissza tudnál fizetni:

[link]

[link]

[link]


Ha már ott vagytok, a párod egész biztosan állja az egyéb költségeket (étel, belépők), sőt az is lehet, hogy kifizeti a részét. De szerintem ha van egy lehetőség is, akkor ne előre vele fizettesd. Egyébként nagyon kedves ötlet a kiruccanás:)

2013. máj. 29. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is nagyon gáz, akkor inkább kérj költsön a szüleidtől vagy bárkitől. Megleped a saját keresetéből?

26N

2013. máj. 29. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

U.i.: ha együtt éltek, és úgy vagytok közös kasszán (ugye?), akkor nem gáz.


Elsőre úgy olvastam, hogy nem, úgy gáz lenne.

2013. máj. 29. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Együtt élünk, és 7éve "járunk"!

Van egy saját számám amire havonta utal fixen a cég 120.000 Ft a többit készpénzben kapja!Na és nem számoltat el hogy mire költöm.

Gondoltam jó volna kizökkenteni a megszokottságból!Sokat dolgozik.

2013. máj. 29. 20:55
 8/12 A kérdező kommentje:
Hát én úgy gondoltam hogy vagy 100-150 kilóméternyire pl Gyula! És mondjuk 15000 ezerből kijön vagy 2éjszakára
2013. máj. 29. 20:59
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
November 7-ig, még te is összegyűjtheted a rá valót egyedül!! Ez így gáz, akárhogy vagytok is közös kasszán, meg akármennyit utalnak neki havonta, meg ha elszámoltat azzal, hogy hová teszed a pénzt, ha nem. Nem éreznéd magad kellemetlenül? Az ő pénze, lepd meg a saját pénzedből! Hány évesek vagytok? (30/N)
2013. máj. 29. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Közös számlából szerintem nem gáz, de tényleg szebb lenne, ha addig megdolgoznál érte.
2013. máj. 29. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!