Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Tetszene ez a gyűrű nektek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszene ez a gyűrű nektek csajok, pasik?

Figyelt kérdés

[link]


Nálunk tavaly decemberben volt az eljegyzés,és pontosan ilyen a gyűrűnk a párommal,mindkettőnknek nagyon tetszett,megvettük,szeretjük :-) Kíváncsi vagyok a véleményekre erről a gyűrűről:-)


2011. ápr. 14. 15:49
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
67%

Szerintem is szép. Sok boldogságot :)

F

2011. ápr. 14. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
67%

Szerintem is szép, bár lehet, hogy jobban tetszene, ha a középső sávban nem lenne minta. De nagyon szép így is :)

22/L

2011. ápr. 14. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon szép. Gratulálok.

Majd ha eljön az idő, én is keresek valami hasonlót, amibe befektethetem a pénzemet :)

24F

2011. ápr. 14. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
67%
Nekem nem, mert arany. Én az ezüstöt szeretem. Pluszban, ha a párom eljegyezne, előre kijelentettem neki, hogy semmi drága, cicomás gyűrű nem kell...Max egy 8-10 ezer forintos, a maradék pénzből inkább elutaznék:D
2011. ápr. 14. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Van egy munkatársam aki leszólta a gyűrűt és egész műszakban

míg dolgoztunk csak a hülyeségét hajtotta,és gondoltam felteszem a kérdést,hogy másoknak tetszik-e.Eléggé zavaró volt 8órát így dolgozni,hogy végig "leakarnak beszélni a házaságról",ami nem fog sikerülni :-).Teszem hozzá épp olyan nő próbálta teletömni az agyam aki összevissza csalja a férjét .Miért kell embereknek ilyen butának lennie...?

2011. ápr. 14. 15:58
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Tetszik. Szép. De én a sima, egyszerű gyűrűre szavazok.
2011. ápr. 14. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Én is megelégedtem volna egy ezüst gyűrűvel de a párom ragaszkodott az aranyhoz.De így utolag nem bánom.:-)

22/L

2011. ápr. 14. 15:59
 8/17 anonim ***** válasza:
69%
Nem a gyűrűdet szólták le, hanem b*ssza a csőrét annak a csődtömeg genetikai hulladék kolléganődnek, hogy te boldog vagy és szerelmes. Neki nem jött össze...
2011. ápr. 14. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Nekem nem tetszik, mert nem szeretem, amikor többszínű aranyból van egy ékszer. Én egyszínűt választanék. De ha nektek tetszik, vegyétek.
2011. ápr. 14. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Szerintem is szép, és az a lényeg, hogy nektek tetszik!

Azzal a kolléganővel pedig ne foglalkozz!

Mikor mi összejöttünk párommal egy kollégánk kerek perec kijelentette, hogy úgy se lesztek sokáig együtt, mert 9 év nagyon nagy korkülönbség, meg úgy is le fog valamelyikünk lépni, max egy pár hónapig ha lesz valami, és hamar megunjuk egymást.Én meg jól pofán röhögtem.Most már lassan egy éve leszünk együtt, és nem untunk egymásra, és tök jó minden :).

Az ilyeneket le kell sz@rni, aki csak a más magánéletében tud turkálni,mert a sajátja túl sekélyes ahhoz.

2011. ápr. 14. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!