Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Ajándék a férjem fönökének?

Ajándék a férjem fönökének?

Figyelt kérdés

Férjem egy nagyon nagy informatikai cégnek dolgozik. Az ottani egyik nagyfönöknek lesz a szülinapja(50), és pár managert meghívott rá. Azt hiszem 5 embert összesen. Férejm nem manager, de valószínü nagyon kedvelheti, mert férjem még nem is egy nagyon barátkozó típus. A kollégák együtt adtak be pénzt, és egyben adják oda. De mivel ez ráadásul otalvó esemény lesz, és mindenki külön-külön állít be, én szeretnék még valami apróságot vinni. A feleségnek egy csokor virág az tuti, de a férfinak nem tudom mi. Gondoltam egy különlegesebb belga csokira, olyan igazi kézzel készített pralinékra. Vagy alkohol?

Csak az alkohollal az a bajom, hogy mindenki mást szeret. Pl a cég ahol dolgoztam, ott a nagyfönökök mindig bort kaptak, ami ott porosodott az ablakban mindig, de ha kaptak rövidet azt eliszogatták mikor nagy ügyfelek jöttek.

Van valakinek egy különleges ötlete?



2013. jún. 1. 07:12
 1/5 anonim válasza:
Gravírozott toll, esetleg könyv.
2013. jún. 1. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én a helyedben nem akarnék külön ajándékot, ha eleve közösen vesznek a munkatársak. Ez úgy nézne ki, mintha valami külön elönyt akarnátok a fönöktöl.


A feleségnek virágcsokor rendben van, de ennél több - a fönöknek is valamit adni - csak nyalizás lenne.

2013. jún. 1. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
1. hozzászóló szerintem bele is talált. Ajánlanám esetleg a rubik kockát. De szerintem a gravírozott toll visz mindent.
2013. jún. 1. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
1 vagyok. Különleges ajándékötlet kellett, nem?
2013. jún. 1. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm, a rubikkocka nagyon tetszik egyébként. Nem magyarország azt elfelejtettem hozzá tenni.

Azért akarok valamit, mert teljesen külön megy mindenki. Azt sem tudom mikor adják oda, ja és senkit de senkit sem ismerek ezek közül a managerek közül.

Kicsit nekem olyan, hogy oda állítunk és semmi de semmi nem lesz a kezünkben. Mindenki össze vissza megy, még fix idöpontja sincs a bulinak, a meghívóban az áll, mindenki akkor menjen mikor szeretne, mert ö (a szülinapos) egésznap ott lesz a parti helyszínén. Mi úgy gondoltuk (mivel 3 órát kell utazni), hogy délkörül indulunk, és ha oda értünk, elöször a parti helyszínére megyünk, beköszönünk, majd elmegyünk a hotelünkbe, és úgy vissza.

Aztán lehet csak egy nagycsokor virág lesz.

2013. jún. 1. 21:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!