Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Van ötletetek mit vegyek a...

Van ötletetek mit vegyek a legjobb barátomnak 18. szülinapjára?

Figyelt kérdés
Fiú vagyok és ő is fiú de már egy ideje legjobb barátok vagyunk ilyen tesó viszonyba és most lesz a 18. születésnapja júniusba és ötletem sincs mit vegyek neki... mert hát lesz szülinapi bulija ahol lesz elég pia szóval azt nem akarok neki vinni akkor mi mást lehetne? vmi ötletes dologot szeretnék.. gondolkodtam hogy hívok neki sztriptiztáncosnőt de azt mondták barátaim ,hogy 20 ezer fölött kezdődik..:S szóval van vmi jópofa ötletetek:)? vagy hogy ti mit vettetek a legjobb barátotoknak sz.napjára?

2013. máj. 26. 21:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Én az egyémnek piát vettem,a sztriptíz nem rossz ötlet de akkor dobjatok össze pénzt a haverokkal,esetleg tudd meg mit szeret vagy gyüjt a barátod és vegyél neki azzal kapcsolatban vmit:)
2013. máj. 27. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az a helyzet ,hogy igazából mindene megvan mert gazdagok :P nem gyűjt semmit igazából kicsit kocka de most ezzel kapcsolatba nem tudok ajándékot:D.
2013. máj. 27. 20:09
 3/4 anonim válasza:

Call of Duty

Battelfield3

2013. jún. 4. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
tesom a haverja 18. szulinapjara egy guminot vett:D es orult neki meg minden xd
2013. jún. 8. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!