Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Szerintetek milyen ajándékkal...

Szerintetek milyen ajándékkal tudnám felülmúlni, vagy legalább valami egyenrangút összehozni a pasimnak? (lent a többi)

Figyelt kérdés
Nekem a múlt hónapban volt a születésnapom (16L),a barátomnak a következő hónapban lesz és betölti a 17-et. Ő a szülinapomkor csodálatos meglepetéssel készült,mindenhol rózsa szirmok a lakásban,gyertyák,pezsgő..és minden romantikus dolog amit el tudtok képzelni...nos hát én igazából most nem konkrét ajándék ötleteket kérnék,mert én ismerem annyira hogy azt én válasszam ki,de valami kis romantikus apróság,amin "tálalhatom" ezt az egészet..a torta az biztos,azt én sütném,de még valami ami tényleg különlegesség tenné ezt az egészet?:)

2013. jún. 15. 18:50
 1/1 anonim ***** válasza:
51%
Tálald magadon. A tortát :)
2013. jún. 15. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!