Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van köztetek olyan, akinek a...

Van köztetek olyan, akinek a nászéjszakán már sikerült összehozni a babácskát?

Figyelt kérdés
2013. jún. 8. 19:39
 1/8 anonim ***** válasza:
Sajnos nem pont a nászéjszakán pedig úgy terveztük de rá egy hétre igen:)
2013. jún. 8. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Sztem ez nagyon ritka:) De biztos volt ilyen.
2013. jún. 8. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nászéjszakán a nagy többség nem bealszik a fáradságtól :)
2013. jún. 8. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem épp a nászéjszakánk volt, hanem az első szeretkezésünk... Nem volt betervezve a szex, "védekeztünk" megszakítással, ráadásul épp akkor fejeződött be a menstruációm, mégis sikerült teherbe esnem. Biztosan ez az alkalom volt, mert onnantól kezdve mindig védekeztünk óvszerrel /ugye onnantól már tudtuk, hogy szeretkezni fogunk/ utóbb kiderült, hogy hiába... Ilyen is van, én vagyok az a 0,001 százalék... :)
2013. jún. 8. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekünk anno sikerült, nem készültünk rá, még nem akartunk babát, hihetetlen volt, hogy pont a nászúton jött össze.. Sajnos az a csöppség már nincs velünk:(
2013. jún. 8. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Elég nehéz ügy pont a nászéjszakára időzíteni a fogantatást, mivel az esküvők java része szombaton van, az esély, hogy pont az esküvőd idején, abban a ciklusban pont szombaton, vagy vasárnap legyen ovulációd... Meg ugye ki tudja, hogy nem előbb, vagy később fogant... Biztos van ilyen, de szerintem, ez leginkább egy nagyon kedves, romantikus álom. :)
2013. jún. 8. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekünk már előtte sikerült összehozni.
2013. jún. 8. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nászéjszakán fogantam. Hajszál pontosan, ugyanazon a napon jöttem a világra, csak 9 hónappal később.

Ritka, de van ilyen...

2013. jún. 8. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!