Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Mi most a divat a 12 éves...

Mi most a divat a 12 éves lányok körében?

Figyelt kérdés
A kishúgomnak most lesz a szülinapja, de már nem élek a szüleimmel, nem nagyon tudom, hogy mi az aktuális trend a 12 éves kislányok körében? Miért rajongnak, mit vegyek a szülinapjára?

2013. jún. 17. 09:33
 1/6 anonim ***** válasza:
81%
Miért nem a szüleidet kérdezed? Ha ők nem tudják mit szeret a gyerekük, akkor ki?
2013. jún. 17. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Úgy veszem észre, hogy a húgom is olyan mint én, nem különösebben osztja meg velük, hogy mit is szeretne, mert anyánk jobban szereti, ha a gyerekei megmaradnak az ő kicsikéi... Jobbára nem akarja, hogy felnőjünk. Ezért inkább kikérem a többi anyuka tanácsát, akik őszintén beszélnek is a lányaikkal.
2013. jún. 17. 09:56
 3/6 anonim válasza:
90%

Attól függ milyen beállitottságú a húgod.

Barátnőm kislányának ruhát,gyöngyfűző szettet,ékszerkészitő szettet,karórát vettem,ő inkább szereti a kreativ dolgokat,viszont keresztlányomnak bodyshop-os glitteres tusfürdőt,testápolót,mert ő a kozmetikumokat,kencéket szereti:)

2013. jún. 17. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 4 unokahúgom van, és elég sok a születés névnap.

Az egyik 12 éves, és már kezd nagylányos lenni. Ha a húgodnak nincs okos telefonja akkor vegyél neki egyet. Mert ezeknek a gyerekeknek már szinte mindenkinek van. Az unokahúgom nagyon örülne ha minden hónapban töltenék a kártyájára pénzt, így mindig lenne mobilinternet, mert ez is fontos nekik. Az iker unokahúgaimnak, megvettem a Szent johanna gimi sorozta részeit, mert szeretnek olvasni. Előtte én is elolvastam és nekem is nagyon tetszett felnőtt fejjel is. Mikor nagy Alkonyat láz volt, akkor dvd-n megvettem mert azt szerették volna. Nagyon szeretik a lányok a smink cuccokat. Volt mikor átlátszó szempilla spirált vettem nekik, különféle körömlakkokat. Nagyon jó kiegészítő ajándéknak az ilyen összecsomagolt cuccok, pl tusfürdő szappan, amikor dísz dobozban vannak. Sokszor szoktam elvinni őket vásárolni, mert nadrágot meg ilyeneket nem merek venni. De felsőket szoktam nekik, mert azzal nem nagyon lehet mellé lőni. De ha kinéz valaki egy papucsot, akkor odaadom rá a pénzt.Ilyen is szokott lenni. Múltkor az egyikkel kirándultunk, étterem , fagyi, séta, az is nagyon jó volt. Karácsonyra névvel ellátott törölközőt vettem aminek nagy sikere volt.

2013. jún. 17. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
A mai kislányok már csak a tábla pc-nek és mobiltelefonoknak örülnének :D de némelyiknek egy helyzet utána tabletta is jól jönne..
2013. jún. 18. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
*utáni
2013. jún. 18. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!